صرافی OTC اینانس با 700 ارز دیجیتال را بهتر بشناسید

صرافی OTC اینانس با 700 ارز دیجیتال

صرافی OTC اینانس با 700 ارز دیجیتال یکی از بهترین و معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی است که شاید تا الان اسم آن را شنیده باشید و خواستید که اطلاعاتی درباره آن به دست بیاورید.

بهتر این بدانید، بازار ارزهای دیجیتال به دلیل رشدهای قیمتی زیادی که در سال های اخیر داشته است، سرمایه گذاران و معامله گران زیادی را به سمت خودش جذب کرده است و توانسته به یکی از محبوب ترین بازارهای مالی تبدیل شده است.

همچنین شما نیز می توانید وارد این بازار شوید و با سرمایه گذاری و خرید و فروش ارز دیجیتال سود به دست بیاورید. البته ابتدا باید آموزش های لازم را فرا بگیرید تا مشکلی در فعالیت در بازار کریپتوکارنسی ها و خرید و فروش ارز دیجیتال نداشته باشید.

با افزایش گسترش و محبوبیت بازار ارزهای دیجیتال، پلتفرم ها و صرافی های زیادی به وجود آمدن که هر کدام به دلیل داشتن ویژگی ها و مزایا و معایب خاص خودشان مورد استقبال قرار می گیرند و محبوبیت زیادی به دست میاورند.

صرافی اینانس نیز یکی از معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی موجود در بازار کریپتوکارنسی ها است که ویژگی ها و مزایای زیادی به همراه دارد و می توانید با ثبت نام و احراز هویت در این صرافی ارز دیجیتال این ویژگی ها و مزایا بهره مند شوید و اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال کنید.

به همین منظور ما سعی می کنیم تا به معرفی صرافی OTC اینانس با 700 ارز دیجیتال بپردازیم تا اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید و با این صرافی آشنا شوید.

صرافی OTC اینانس چیست؟

اگه در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشته باشید، احتمالا اسم صرافی OTC اینانس را شنیده باشید و خواستید که اطلاعاتی در مورد این صرافی به دست بیاورید و شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که صرافی OTC اینانس چیست؟

بهتر است بدانید، صرافی OTC اینانس یکی از بهترین و معتبرترین صرافی های ارز دیجیتال ایرانی است که از بیش از 700 نوع ارز دیجیتال پشتیبانی می کند و شما می توانید با ثبت نام و احراز هویت در این صرافی، از این ویژگی ها و مزایا بهره مند شوید و اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال کنید.

نکته قابل توجه این است که صرافی اینانس احراز هویت را برای کاربران خود اجباری کرده است و شما باید حتما اطلاعات هویت خودتان را به این صرافی ارائه کنید تا فرایند احراز هویت شما انجام شود.

همچنین برای اینکه بتوانید با استفاده از صرافی اینانس اقدام به خرید ارز دیجیتال و خرید بیت کوین کنید، باید برای خودتان کیف پول ارز دیجیتال تهیه کنید، چون این صرافی کیف پول اختصاصی ندارد.

جالب اینجاست که بدانید، صرافی OTC اینانس دارای ویژگی ها و مزایای زیادی است.

به عبارت دیگر، صرافی ارز دیجیتال اینانس همه ویژگی های صرافی ارز دیجیتال خوب را دارد که از جمله از این ویژگی ها می توانیم به OTC بودن صرافی و دارای پشتیبانی فعال آن اشاره کنیم.

صرافی ارز دیجیتال اینانس از آنجایی که نوعی صرافی OTC است، می تواند تجربه خرید و فروش ارز دیجیتال خوبی را برای شما رقم بزند.

صرافی OTC نوعی پیشخوان است، یعنی هیچ واسطه ای در خرید و فروش وجود ندارد و شما می توانید به صورت مستقیم ارزهای دیجیتال خودتان را از این صرافی بخرید و آن ها را به صرافی ارز دیجیتال بفروشید.

ویژگی های صرافی OTC اینانس چیست؟

ویژگی های صرافی OTC اینانس چیست؟

همانطور که گفتیم، با گسترش و افزایش محبوبیت بازار ارزهای دیجیتال پلتفرم ها و صرافی های ارز دیجیتال زیادی به وجود آمدند که هر کدام از آن ها به دلیل ویژگی ها و مزایای خاص خودشان مورد استقبال قرار گرفتند و محبوبیت زیادی به دست آوردند.

صرافی ارز دیجیتال اینانس نیز ویژگی های زیادی دارد. به همین منظور سعی می کنیم در این قسمت از معرفی صرافی OTC اینانس با 700 ارز دیجیتال، به بررسی ویژگی های صرافی OTC اینانس بپردازیم.

رابط کاربری ساده

یکی از ویژگی های صرافی OTC اینانس که باعث می شود تا مورد استقبال معامله گران و کاربران ایرانی زیادی قرار بگیرد و محبوبیت زیادی به دست بیاورد این است که رابط کاربری ساده ای دارد و شما می توانید به راحتی از این صرافی، اقدام به خرید بیت کوین و سایر رمز ارزها کنید.

همچنین طراحی این صرافی به گونه ای است که حتی افراد مبتدی نیز می توانند به راحتی از این صرافی استفاده کنند.

دارای پشتیبانی فعال

یکی دیگه از ویژگی های صرافی OTC اینانس این است که دارای پشتیبانی فعال 24 ساعته در 7 روز هفته است. بنابراین، زمانی که شما در کار با این صرافی دچار مشکل شدید، می توانید به واحد پشتیبانی این صرافی پیام بفرستید تا مشکل خودتان را برطرف کنید.

کارمزد پایین

یکی دیگه از ویژگی های صرافی OTC اینانس این است که کارمزد کمی را از کاربران در ازای انجام تراکنش ها و خرید و فروش ارز دیجیتال مانند خرید تتر دریافت می کند.

بهتر است بدانید صرافی ارز دیجیتال اینانس کمترین کارمزد را نسب به سایر صرافی های ارز دیجیتال ایرانی دریافت می کند.

به این ترتیب، شما می توانید در صرافی ارز دیجیتال اینانس با پرداخت کمترین مقدار کارمزد اقدام به خرید بیت کوین و سایر رمز ارزها کنید.

صرافی ارز دیجیتال اینانس

نحوه کار با صرافی ارز دیجیتال اینانس چگونه است؟

شاید بعد از به دست آوردن اطلاعاتی درباره صرافی ارز دیجیتال اینانس، شما نیز دوست داشته باشید تا با استفاده از صرافی اینانس اقدام به خرید بیت کوین و خرید ارز دیجیتال کنید.

به همین دلیل، ما سعی می کنیم در این قسمت، نحوه کار با صرافی ارز دیجیتال اینانس را برای شما یاد دهیم تا بتوانید با استفاده از این صرافی اقدام به خرید ارز دیجیتال و خرید بیت کوین کنید.

برای این کار ابتدا باید وارد سایت رسمی صرافی اینانس به نشانی ibnns.net شوید و فرایند ثبت نام و احراز هویت خودتان را انجام دهید.

نکته قابل توجه این است که اگر قبلا در این صرافی ثبت نام کرده باشید، می توانید به صورت مستقیم وارد حساب کاربری خودتان شوید، ولی اگر تا الان با این صرافی کار نکرده باشید، باید ثبت نام کرده و با ارائه اطلاعات هویتی خودتان احراز هویت انجام داده و بتوانید خرید ارز دیجیتال رو انجام دهید.

همانطور که گفتیم، صرافی ارز دیجیتال اینانس محیط کاربری ساده ای دارد و شما می توانید به راحتی خرید ارز دیجیتال و خرید بیت کوین را در این صرافی انجام دهید.

همچنین برای اینکه بتوانید از صرافی اینانس استفاده کنید، باید برای خودتان کیف پول ارز دیجیتال تهیه کنید، چون این صرافی کیف پول اختصاصی ندارد و ارزهای دیجیتال را بعد از خریداری به کیف پول کاربران انتقال می دهد.

این موضوع نیز باعث می شود تا سطح امنیت صرافی اینانس افزایش پیدا کند. علاوه بر این، از آنجایی که صرافی اینانس نوعی پلتفرم OTC هست،

شما می توانید بدون نیاز به هیچ واسطه ای، خرید ارز دیجیتال و خرید بیت کوین را به صورت مستقیم از صرافی انجام دهید.