کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال و بیت کوین

کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال و بیت کوین

شاید کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال و بیت کوین کمی خیال پردازی باشد! اما این حقیقت دارد که میتوانید از طریق ارزهای دیجیتال و به خصوص بیت کوین (Bitcoin) کسب درآمد دلاری داشته باشید.

اگر در این زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنید، حتماً با سازوکار آن آشنا هستید. ارزهای دیجیتال به هیچ منبع و شخصی ارتباط ندارند و به صورت غیرمتمرکز فعالیت می‌کنند.

همین امر موجب شده تا بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال پیشرفت کنند و مردم روزبه‌روز بیشتر آنها را بشناسند. اگر از رمزارزها و دنیای کریپتوکارنسی اطلاعات زیادی ندارید، باید آموزش ارز دیجیتال را جدی بگیرید.

شاید به این فکر کنید که ما در ایران هستیم و آزادی زیادی برای کسب درآمد دلاری نداریم. اشتباه شما همین است که محدودیت‌ها را برای خودتان برجسته می‌کنید و آن را سدی در مسیر رسیدن به خواسته‌هایتان در نظر می‌گیرید.

هم اکنون افراد زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند و درآمد بسیار خوبی دارند. برای مثال تریدرها (معامله‌گران) کریپتوکارنسی از جمله این گروه هستند که با ارزهای مختلفی سروکار دارند و درآمد دلاری دارند.

اگر به بازار کریپتوکارنسی علاقه دارید و قصد دارید از این طریق به کسب درآمد دلاری برسید، پس مسیر درستی را برای این کار انتخاب کرده‌اید.

ما اینجا هستیم تا شما را با انواع روش‌های کسب درآمد دلاری با ارزهای دیجیتال و بیت کوین آشنا کنیم. بهترین روش‌هایی که میتوانید از طریق آنها پول‌دار شوید نیز در ادامه مطالب قرار داده شده است.

امروز با روش‌ها آشنا شوید و بلافاصله موضوع خود را برای کسب درآمد انتخاب کنید که البته انتخاب حوزه فعالیت، به سرمایه، علاقه، ارتباط و… نیاز دارد که در ادامه در مورد آن صحبت می‌کنیم.

در ابتدا به این سؤال پاسخ می‌دهیم که چطور از ارزهای دیجیتال و بیت کوین کسب درآمد دلاری داشته باشید که راه‌های زیادی برای کسب درآمد در این حوزه قرار دارد که در مورد همه آنها توضیحات مفصلی داده شده است.

چطور از ارزهای دیجیتال کسب درآمد کنیم؟

همان‌طور که می‌دانید بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین، 24 ساعت باز هستند و هیچ‌وقت تعطیلی ندارند. علاوه بر آن میتوانید از هر کجای جهان به آنها دسترسی داشته باشید و برای این کار فقط به یک گوشی موبایل یا لپ‌تاپ نیاز دارید؛

بنابراین خودتان رئیس خودتان هستید و قرار نیست کسی به شما دستور بدهد. قرار نیست سر ساعت خاصی از خواب بیدار شوید و مسافت‌های زیادی را طی کنید تا به محل کارتان برسید.

چطور از ارزهای دیجیتال کسب درآمد کنیم؟

ارزهای دیجیتال از این ویژگی‌ها برخوردار هستند و زمان زیادی را در روز برای شما آزاد می‌کنند. همچنین میتوانید از همین طریق کسب درآمد داشته باشید آن هم به صورت دلاری! بهترین روش‌های کسب درآمد دلاری با بیت کوین و ارزهای دیجیتال را تجربه کنید تا شیرینی کارکردن را بچشید.

بهترین دوران خود را بسازید در حالی که هیچ‌کس نمی‌تواند جلوی شما را بگیرد. اما کم‌کم به سراغ اصل مطلب برویم که چطور از ارزهای دیجیتال و بیت کوین کسب درآمد دلاری داشته باشیم؟

راه‌های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

در این قسمت از مطلب آموزشی تعدادی از راه‌های کسب درآمد را بیان می‌کنیم که البته بهترین روش‌های آن را نیز میتوانید در ادامه مطالعه کنید.

با توجه به معیارهایی که باید در نظر بگیرید، یک یا چند روش را برای درآمدزایی دلاری انتخاب کنید. روش‌های زیادی وجود دارند که البته همه آنها ساده و کم‌هزینه نیستند و باید زمان زیادی را برای بازگشت پول و کسب سود در نظر بگیرید.

1- ایجاد کمپین امضا در انجمن بیت کوین تاک

در این روش شما باید عضو انجمن بزرگ بیت کوین شوید. این مجموعه، بخش کاملی از کمپین‌های امضا را گردآوری کرده است.

در ادامه با امضای مخصوص به خودتان می‌توانید در هر یک از کمپین‌ها فعالیت کنید و با امضایی که دارید برای محصولات مختلف تبلیغ کنید. به همین ترتیب برای هر پستی که برای تبلیغ قرار می‌دهید، مقداری بیت کوین به دست می‌آورید.

2- استخراج بیت کوین

یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد از بیت کوین که بهترین ارز دیجیتال محسوب می‌شود، استخراج یا همان ماینینگ (Mining) است. استخراج رمزارزهای مختلف در سرتاسر جهان رایج است.

اما در ایران باید مجوزهای رسمی مخصوص به ماینینگ را از ارگان‌های مرتبط تهیه کنید. در غیر این صورت استخراج شما غیرقانونی محسوب شده و طبق قانون با شما برخورد خواهد شد.

روش کار به این صورت است که میتوانید از 2 روش برای استخراج بیت کوین استفاده کنید. استخراج از طریق سخت‌افزارها که توسط دستگاه‌های ماینینگ انجام می‌شود و استخراج از طریق نرم‌افزارهای گوشی یا کامپیوتر.

هر یک از روش‌ها ویژگی و سختی‌های خود را دارد. اگر استخراج با دستگاه‌های ماینینگ را انتخاب کرده‌اید باید در بلاک چین بیت کوین عضو شوید و سایر اقدامات لازم را برای استخراج انجام دهید.

بهترین روش‌های کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال و بیت کوین چیست؟

در این قسمت راه‌های بیشتری را معرفی می‌کنیم که میتوانید از طریق آنها کسب درآمد داشته باشید. برای این منظور نیز میتوانید از آموزش رایگان کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال و بیت کوین استفاده کنید.

1. سایت فاست

شاید نام سایت‌های فاست را شنیده باشید. فاست به معنای شیر آبی است که از آن قطره‌قطره آب می‌چکد. در این روش درآمد شما به همین شکل است. به همین دلیل درآمد قطره‌ای خواهید داشت.

برای کسب درآمد دلاری در این روش باید زمان زیادی را به آن اختصاص دهید. البته ریسک و خطری که شما را تهدید می‌کند، بسیار کم است.

طریقه کار به این شکل است که وارد سایت‌های مخصوصی می‌شوید و در ازای بازی‌کردن و یا مشاهده تبلیغ، مقداری ارز دیجیتالی مانند بیت کوین به شما می‌دهند.

2. تریدر (معامله‌گر)

یکی از بهترین روش‌هایی است که میتوانید در زمینه ارزهای دیجیتال و بیت کوین به درآمد برسید. معامله‌گران با استفاده از تحلیل‌های تکنیکال و تحلیل‌های فاندامنتال، همچنین تجربه‌ای که در این زمینه دارند، معامله می‌کنند

و از نوسانات بازار رمزارزها، به سودهای هنگفتی می‌رسند. اگر قصد دارید تریدر حرفه‌ای شوید، حتماً از آموزش‌های وب‌سایت بایننس فارسی استفاده کنید.

بهترین روش‌های کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال و بیت کوین چیست؟

3. پرداخت وام بیت کوین (BTC)

این روش درآمدزایی ریسک بالایی دارد. اما سود بسیار خوبی را نصیب شما می‌کند و تلاش کمی در قبال سود می‌کنید. وام‌دهی تاکنون پیشرفت زیادی داشته است و باگذشت زمان محبوبیت آن در حال افزایش است.

طریقه کار به این صورت است که در سایت‌های وام‌دهی ارزهای دیجیتال، به افرادی که نیازمند کوین هستند وام داده می‌شود. با این تفاوت که سود مشخصی برای هر وام در نظر گرفته می‌شود.

4. تبلیغات و بازاریابی

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال و بیت کوین، تبلیغات و بازاریابی برای محصول و یا خدمات است.

به این صورت که شما برای کسب‌وکارهایی که با آنها به توافق رسیده‌اید، تبلیغات می‌کنید و در ازای خرید هر محصولی که با کد معرف یا کد تخفیف شما انجام شود، سود و یا درصد آن را دریافت می‌کنید.

5. وبلاگ‌نویسی در مورد بیت کوین و رمزارزها

اگر به نوشتن و نویسندگی علاقه دارید، میتوانید از این راه برای رسیدن به کسب درآمد دلاری استفاده کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید نوشتن است.

کسب درآمد در این روش وابسته به زمانی است که شما به این کار اختصاص می‌دهید. اگر نویسنده خوبی هستید، اما با ارزهای دیجیتال آشنایی ندارید، هیچ مشکلی نیست.

در ابتدا کمی زمان برای یادگیری و مطالعه منابع بگذارید تا در ادامه خودتان بتوانید با اطلاعاتی که در این زمینه دارید، بنویسید.

برای کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال و بیت کوین چه چیزی لازم است؟

شاید همین‌الان به این فکر باشید که چرا وارد ارزهای دیجیتال نشوم و از آن کسب درآمد نداشته باشم؟ آن هم کسب درآمد دلاری! برای انتخاب بهترین گزینه باید به موقعیت و سرمایه‌ای که دارید، نیم‌نگاهی بیندازید.

یعنی برای هر یک از روش‌ها باید از ابزار مختلفی استفاده کنید و هزینه‌های متفاوتی پرداخت کنید. پس در قدم اول سرمایه خود را مشخص کنید که قصد دارید در ازای چه کاری، چه مقدار سرمایه را درگیر کنید.

برای این تصمیم مهم، باید تحقیقات زیادی انجام دهید. روش‌هایی که فکر می‌کنید برای شما سودآوری و ریسک کمتری دارند را انتخاب کنید. البته این موضوع به شما بستگی دارد و برای هر فردی متفاوت است.

به‌عنوان مثال فرض کنید که تریدر بودن را انتخاب کرده‌اید. برای تبدیل‌شدن به یک معامله‌گر حرفه باید چه آموزش‌هایی را دریافت کنید؟ چه میزان سرمایه برای شروع کار نیاز دارید؟ بعد از چه مدتی به کسب درآمد خواهید رسید؟

بهترین زمان برای شروع چه زمانی است؟ باید به همه این سؤالات پاسخ بدهید و مسیر را به صورت کاملاً دقیق و واضح برای خود رسم کنید.

من قصد دارم به چند سؤال بالا پاسخ دهم. برای تبدیل‌شدن به یک تریدر حرفه و کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال و بیت کوین باید آموزش‌های زیادی را اعم از رایگان و پولی تهیه کنید.

برای کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال و بیت کوین چه چیزی لازم است؟

برای شروع کار نیازی به سرمایه ندارید و میتوانید از آموزش‌ها و اطلاعات رایگانی که در اینترنت وجود دارد استفاده کنید.

مدت زمانی که به درآمد خواهید رسید، بستگی به میزان عملکرد شما دارد. اما اگر خیلی خوب کار کنید، میتوانید در 6 ماه اول به کسب درآمد برسید و اگر خیلی این موضوع را جدی نگیرید، زمان زیادی را باید صبر کنید تا به درآمد برسید.

در سایر روش نیز باید این موارد را رعایت کنید. اگر چند روش را انتخاب کرده‌اید، باید با دقت بیشتری به سرمایه‌گذاری بپردازید. یعنی چه مقدار از سرمایه خود را بین روش‌های انتخابی تقسیم کنید که بهترین نتیجه را بگیرید.

اگر فکر می‌کنید که موفقیتی در کار نیست و نمی‌توانید به کسب درآمد دلاری در ایران برسید، باید با سایر افرادی را که از این طریق درآمدزایی دارند ملاقات کنید تا از معتبر بودن این روش‌ها مطمئن شوید.

استمرار شما با موفقیت شما رابطه مستقیم دارد و اگر ناامید شوید، دیگر انتظاری برای رسیدن به هدف خود نداشته باشید.

پیشنهاد می‌کنیم برای شروع کار خود با فردی که در این روش‌ها فعالیت دارد و از این طریق کسب درآمد می‌کند، صحبت کنید و از آن بخواهید تا شما را راهنمایی کند.

حتی اگر لازم است برای این راهنمایی هزینه پرداخت کنید؛ زیرا تجربیاتی را که سال‌ها برای آن زمان صرف کرده است را در اختیار شما قرار داده است.

با ارزهای دیجیتال و بیت کوین، درآمد دلاری در ایران را تجربه کنید!

به انتهای مطلب آموزشی رسیدیم و شک نکنید که بهترین موفقیت‌ها را آسان به دست نمی‌آورید و باید برای آن هزینه، زمان و انرژی بگذارید تا بهترین نتیجه را بگیرید. درگذشته کسب درآمد دلاری در ایران رویا بود؛ در صورتی که هم اکنون میتوانید این رویا را به حقیقت پیوند بزنید.

روش‌های کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال و بیت کوین را معرفی کردیم و از میزان سوددهی هرکدام صحبت کردیم. به‌طورکلی نمی‌توان مبلغی مشخصی در نظر گرفت، چون همه عوامل به مقدار سرمایه، زمان و … بستگی دارد؛

بنابراین این موضوع را جدی بگیرید و از منابع رایگانی که در اختیار شما قرار دارد استفاده کنید.

برای مثال بایننس فارسی (binancefa.com) مطالب و وبینارهای رایگان زیادی را در حوزه کسب درآمد دلاری از ارزهای دیجیتال قرار داده است که میتوانید از آن بهترین استفاده را به عمل آورید.

همچنین در شبکه‌های اجتماعی آن مانند تلگرام و اینستاگرام عضو شوید تا به آخرین اخبار دنیای کریپتوکارنسی دسترسی داشته باشید.