آژانس آنلاین مارکتینگ آیجیتالی

بیش از 10 سال است که در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کنیم. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

ارزش‌های آیجیتالی

هدف آیجیتالی رشد و توسعه مداوم در زمینه دیجیتال مارکتینگ است. ما دوست دار پیشرفت هستیم و می‌خواهیم آن را به دیگران هم هدیه دهیم. ما می‌خواهیم همان چیزی باشیم که کسب و کارهای بنا شده در بستر اینترنت برای توسعه، تغییر، رشد و موفقیت به سراغش می روند و نتیجه هم می‌گیرند.

هدف آیجیتالی
ماموریت آیجیتالی

در کنار هم قرار گرفتن چندین متخصص دیجیتال مارکتینگ، با سال‌ها تجربه و کسب مهارت و مطالعه مداوم، باعث شده آیجیتالی این را در خود ببیند که می‌تواند به کسب و کارهای آنلاین و صاحبان ایده و ثروت کمک کند دنیای دیجیتالی ایران را عوض کنند. آیجیتالی می‌خواهد در زمینه خدمات و آموزش دیجیتال مارکتینگ شما را در مسیر رشد و شکوفایی در بازار آنلاین ایران باشد، به همین دلیل است که تیمی حرفه‌ای از متخصصان دیجیتال مارکتینگ را در کنار خود داریم. ما تیمی هستیم با ارائه خدماتی در سطح جهانی برای کاربر و کسب و کار ایرانی.

ما در چشم انداز خود سکوی پرتاب ویژه‌ای برای کسب و کارهای آنلاین فعال در دنیای دیجیتال می‌بینیم که تضمین کننده رشد و توسعه آنهاست.
تخصص به ما آموخته که بهترین مسیر رشد و توسعه کسب و کار با سیستم آنلاین طی می‌شود. چشم انداز ما فراهم بودن حرفه‌ای ترین نقشه راه توسعه برای کسب و کارهای آنلاین است تا هر کسب و کاری بتواند به هدف و خواسته‌اش دست یابد.
ما از کسانی که در ابتدای راه هستند هم غافل نشده‌ایم و برای موفقیت آنها با استفاده از بستر قدرتمند وردپرس به همراه افزونه حرفه ای المنتور، برنامه‌های ویژه‌ای داریم.

چشم انداز آیجیتالی

نمادهای احراز هویت شده آیجیتالی

نشان ملی ثبت (رسانه های دیجیتال)

مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

جهت اطمینان بر روی عکس کلیک کنید

نماد اعتماد الکترونیکی

مرکز توسعه تجارتی الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت

جهت اطمینان بر روی عکس کلیک کنید

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

درگاه پرداخت امن زرین پال

جهت اطمینان بر روی عکس کلیک کنید