بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال 10 کانال برتر

2-بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال

بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال تلگرام کدام است؟ اگر شما هم قصد خرید و فروش ارز دیجیتال را دارید و به دنبال یک کانال تلگرام سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال هستید جای درستی آمده اید.

ما در این مقاله قصد داریم بهترین کانال سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم تا با خیال راحت با عضو شدن در کانال تلگرامی به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید.

کانال سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

همانطور که می دانید همه دانش خرید و فروش ارز دیجیتال را ندارند ولی علاقه مند هستند در حوزه های ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده و کسب سود کنند.

در نتیجه برای اینکه بتوانید از طریق خرید و فروش ارز دیجیتال سرمایه خود را افزایش دهید نیاز به دانش فنی و تجربه کافی در زمینه خرید و فروش را داشته باشید و با از تجربه و دانش افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند استفاده کنید.

برای اینکار خیلی از اساتید و افراد با تجربه در زمینه ارز دیجیتال کانال های تلگرامی را راه اندازی کرده اند

با عنوان کانال سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال و مناسب برای افرادی است که دانش کمی در حوزه ارز دیجیتال دارند و یا اصلا هیچ دانش فنی ندارند ولی علاقه مند به سرمایه گذاری هستند.

بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال

کار اصلی کانال های سیگنال ارز دیجیتال ارائه سیگنال خرید و فروش انواع ارزهای دیجیتال است که به شما زمان خرید و فروش یک ارز دیجیتال را اعلام می کنند و شما در زمان تعیین شده ارز دیجیتال را خریده و یا بفروش می رساند و از خرید و فروش ارز دیجیتال کسب سود می کنید.

اما همه کانال های سیگنال ارز دیجیتال رایگان نیست و در قبال عضویت شما مبلغی را باید به صورت ماهانه و حق اشتراک پرداخت کنید.

ادمین و یا اساتید کانال های تلگرامی در برابر دانش و تجربه ای که در اختیار شما می گذارند مبلغی را به عنوان حق اشتراک کانال و یا کارمزد از شما دریافت می کنند که در قبال سودهایی که می کنید تقریبا مبلغ ناچیزی است.

شما با پرداخت حق اشتراک می توانید در کانال عضو شده و از سیگنال های ارسال شده توسط اساتید استفاده کرده و سود کنید.

چرا باید از کانال های سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

برای اینکه بتوانید در بازارهای مالی دیجیتالی شروع به فعالیت کنید نیاز است که دانش کافی در این زمینه داشته باشید.

برای اینکه این دانش را به دست آورید نیاز است که به صورت آکادمیک شروع به یادگیری کنید که شامل هزینه های زیادی اعم از پرداخت هزینه دوره حضوری ارز دیجیتال و یا هزینه برای دوره آموزش آنلاین را شامل می شود.

برای اینکه بتوانید بصورت حرفه ای شروع به خرید و فروش ارز دیجیتال کنید نیاز است که بعد از یادگیری دانش پایه شروع به کار عملی کرده و خرید و فروش را در بازار واقعی تجربه کنید.

علاوه بر اینکه هزینه زیادی را باید برای آموزش بپردازید در کنار آن زمان زیادی را نیز باید برای کسب تجربه و پیشرفت صرف کنید.

اما سوال اینجاست که آیا راه ساده تری هم هست؟

جواب بله است دقیق بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال اینکار را برای شما راحت تر می کنند و فقط کافی است شما یک دانش پایه در حد یادگیری اصطلاحات رایج را داشته باشید بعد از آن سیگنال هایی برای شما ارسال می شود که طبق آنها می توانید به خرید و فروش ارز دیجیتال و کسب سود بپردازید.

در واقع شما از تجربه های افرادی استفاده می کنید که کار اصلی و در واقع شغل اصلی آنها ترید کردن است و سال ها به اینکار مشغول بوده و تجربه های کافی در زمینه خرید و فروش را دارا هستند.

به عبارتی دیگر شما هزینه اندکی که به عنوان حق اشتراک به کانال های ارز دیجیتال پرداخت می کنید، از تجربه افراد ماهر در این زمینه که حاصل سال ها آزمون و خطا سود وضررهایی که بوده بهره مند می شوید.

کانال های سیگنال ارز دیجیتال

کانال های سیگنال ارز دیجیتال مناسب چه کسانی است؟

 • افرادی که دانش کافی در زمینه خرید و فروش ارز دیجیتال را ندارند
 • افرادی که وقت کافی برای آنالیز بازار و خرید و فروش را ندارند
 • افرادی که تجربه کافی در زمینه بازارهای مالی دیجیتالی را ندارند
 • افرادی که تجربه ندارند ولی علاقه مند به سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال هستند
 • افرادی دیگه می خواهند زیر نظر استاد مجرب به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازند
 • افرادی می خواهند ریسک کمتری کنند و از تجربه افراد مجرب استفاده کنند
 • و …

ویژگی های مهم کانال سیگنال ارز دیجیتال که قبل از عضویت باید بدانید:

حتما قبل از عضویت باید سوابق کانال مورد نظر را بررسی کنید و ببینید خرید و فروش های قبلی که سیگنال برای آنها ارائه شده چقدر است.

سعی کنید کانالی را انتخاب کنید که سیگنال هایی با بازه سود زیاد را ارائه می دهند.

حتما سعی کنید کانالی را انتخاب کنید که در کنار سیگنال های که ارائه می دهند آموزش های پایه نیز داشته باشند.

کانالی انتخاب شود که خبرهای مهم در حوزه ارز دیجیتال را منتشر می کنند و شما به راحتی می توانید از آخرین تغییرات بازار مطلع شوید.

سعی کنید کانالی را انتخاب کنید که دارای پشتیبانی بوده و در اسرع فقط جوابگوی مشکلات شما باشد.

سعی کنید کانالی را انتخاب کنید که در کنار عرضه سیگنال مستندات تحلیلی را نیز ارائه دهند.

مزایا و معایب کانال های سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

همانطور که می دانید هر حوزه و زمینه ای در کنار مزایا، معایبی را شامل می شود اما باید توجه کنیم که مزایای آن بیشتر از معایب آن بوده و برای ما سود بیشتر خواهد داشت یا خیر

همانطور که بالا اشاره کردیم بیشتر مزایا کانال سیگنال را توضیح دادیم که مناسب چه کسانی است و چقدر به شما در زمینه خریدو فروش ارز دیجیتال کمک خواهد کرد.

کانال سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

از معایب کانال سیگنال ارز دیجیتال می توان به :

 1. عدم یادگیری دانش پایه و اصولی اشاره کرد
 2. ممکن است به دلیل اینکه با تجربه های افراد دیگری خرید و فروش می کنید ضررهایی را هم متحمل شوید که کاملا طبیعی است و همه افراد با تجربه نیز در کنار سودهای کلان ضررهایی را هم متحمل می شوند.
 3. عدم انتخاب کانال سیگنال خوب به دلیل نداشتن دانش و تجربه کافی
 4. حق اشتراک هایی که ماهانه پرداخت می کنید حتی اگر ضرر هم کنید غیر قابل بازگشت خواهد بود.
 5. اگر دقت کافی به خرج ندهید ممکن است کانالی را انتخاب کنید که سودجو بوده و دانش کافی در زیمنه ارز دیجیتال نداشته باشد و باعث ضرر شما شوند.

در هر کاری خوب و بد داریم و شما باید با توجه به نکات گفته شده بهترین کانال را انتخاب کنید و قبل از انتخاب باید کامل در مورد آن کانال مطالعه و تحقیق کنید تا متوجه شوید چرخاننده آن کانال چه کسی با چه تجربه و دانش و رزومه ای است.

زایا و معایب کانال های سیگنال ارز دیجیتال

چگونه در کانال سیگنال ارز دیجیتال عضو شویم؟

تا دلتون بخواد کانال فروش سیگنال ارز دیجیتال در اینترنت وجود دارد که با یک جستجو ساده می توانید لیست بلند بالایی را پیدا کنید اما همانطور که گفتیم

حتما حتما حتما قبل از انتخاب به ویژگی های گفته شده و همچنین تحقیق قبل از عضویت توجه ویژه ای کنید تا سودهای دلنشینی نصیب شما شود.

همانطور که ابتدای مقاله نیز اشاره کردیم ما در ادامه سعی می کنیم بهترین کانال های فروش سیگنال ارز دیجیتال را معرفی کنیم تا کار شما نیز برای انتخاب بهترین کانال راحت باشید و بتوانید در کمترین زمان ممکن بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال را انتخاب کنید.

لیست بهترین کانال های فروش سیگنال ارز دیجیتال

کانال سیگنال ارز دیجیتال کریپتو اکسیر

 • یکی از معتبر ترین کانال های در حوزه ارز دیجیتال که 3 سال از فعالیت آن می گذرد کریپتو اکسیر است و با خیال راحت می توانید عضو شده و از سیگنال های که ارسال می کنند استفاده کنید.
 • حتما شما نیز قبل از عضویت سوابق آن را بررسی کنید تا با خیال راحت عضو شوید.
 • این کانال علاوه بر سیگنال ارز دیجیتال آموزش های کاربردی هم منتشر می کنند که می توانید استفاده کنید.
 • تمامی تحلیل هیا سیگنال توسط افراد با تجربه و خبره این حوزه انجام می شود.

کانال سیگنال ارز دیجیتال مگا کریپتو

 • این کانال یک برند شناخته شده است و یکی از بهترین و بزرگ ترین ارائه دهندگان سیگنال بایننس بشمار می رود.
 • اگر فکر می کنید در هر ساعت برای شما سیگنال در این کانال ارسال خواهد شد بهتر است از خیر این کانال بگذرد زیرا این کانال فقط سیگنال هایی را قرار می دهد که فرصت هایی خوبی برای سود دهی باشد.
 • به همین دلیل سود شما با سیگنال های این کانال خیلی بالا خواهد بود.

کانال تلگرام سیگنال ارز دیجیتال پامپ

 • این کانال بر پایه ربات های هوشمند کار می کند و بعد از تجزیه و تحلیل سیگنال توسط ربات ها در کانال منتشر می شود. بعضی از این تحلیل ها و سیگنال ها دارای ریسک زیادی است که به اطلاع اعضا رسانده می شود.
 • همچنین یکی از بارزترین و مهمترین ویژگی های این کانال نسبت به کانال های دیگر سیگنال های وی آی پی است که رایگان برای اعضا کانال قرار داده می شود.
 • همچنین در این کانال مسابقاتی نیز برگزار می شود که به برنده جایزه ویژه ای تعلق می گیرد. با وجود مدیران برتر و با تجربه این کانال یکی از بهترین و قدرتمند ترین کانال های سیگنال ارز دیجیتال به حساب می آید.

ما در این مقاله سعی کردیم چند مورد از بهترین کانال های سیگنال ارز دیجیتال معتبر را معرفی کنیم که امیدواریم برای شم مفید واقع شده باشد و توانسته باشید استفاده لازم را ببرید.

البته در نظر داشته باشید که این لیست همواره بروز رسانی شده و کانال هایی جدیدی نیز بعد از بررسی قرار داده خواهد شد.

اگر شما نیز تجربه کار با هر یک از کانال خرید و فروش ارز دیجیتال را داشته اید زیر همین پست بخش دیدگاه می توانید با ما و دیگر مخاطبان به اشتراک بگذارید.