خرید اکانت تریدینگ ویو (tradingview) ارزان

خرید اکانت تریدینگ ویو ارزان

اکانت تریدینگ ویو (Trading view) یکی از نیازهای معامله گران ارزهای دیجیتال است. اگر شما هم به خرید اکانت تریدینگ ویو احتیاج دارید حتماً تا انتها همراه ما باشید تا بهترین سایت را برای خرید اکانت تریدینگ ویو به شما معرفی کنیم. اگر تریدر (معامله‌گر) باشید با این سایت آشنا هستید و اگر تازه به دنیای ارزهای دیجیتال ورود پیدا کرده‌اید، نگران نباشید در این مطلب به‌صورت کامل، تریدینگ ویو را شرح می‌دهیم.

قیمت اکانت‌های تریدینگ ویو برای کاربران ایرانی بسیار بالا است. اما سایتی را به شما معرفی می‌کنیم که بتوانید با قیمت فوق‌العاده کمتر، صاحب اکانت تریدینگ ویو شوید. علاوه بر خرید اکانت تریدینگ ویو ارزان از این وب‌سایت، می‌توانید ارزهای دیجیتال را به‌صورت رایگان آموزش ببینید و وارد دنیای رمزارزها شوید.

همراه ما باشید تا با نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو بایننس فارسی آشنا شوید و بدون هیچ دردسری ارزهای دیجیتال را بررسی کنید تا سودهای بیشتری دریافت کنید.

تریدینگ ویو (Trading view) چیست؟

اکانت تریدینگ ویو چیست؟ سایت تریدینگ ویو وب سایتی آنلاین است که مخصوص تحلیل ارزهای دیجیتال، سهام های مختلف و… است که به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا بتوانند تحلیل تکنیکال را با دقت انجام دهند. به همین دلیل اکانت‌هایی را به‌عنوان خدمات ارائه کرده است که امکانات بسیار خوبی داشته و دست شما برای تحلیل ارزهای دیجیتال و… باز است.

تریدینگ ویو (tradingview) چیست؟
تریدینگ ویو (tradingview) چیست؟

پس اگر در بازار بورس یا ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنید، اکانت تریدینگ ویو یکی از ملزومات کار شما خواهد بود. تریدینگ ویو به‌نوعی شبکه اجتماعی محسوب می‌شود که می‌توانید با سایر کاربران به‌صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و در مورد تحلیل‌های مختلف نظر دهید.

وب‌سایت تریدینگ ویو دارای نمودارهای مختلفی است که می‌توانید آنها را با اندیکاتورهای مختلف بررسی کنید و اطلاعات خوبی برای برنامه‌ریزی به دست آورید. تریدرهای (معامله گران) زیادی برای دریافت نقاط خرید و فروش و … از این وب‌سایت استفاده می‌کنند؛ بنابراین اگر قصد دارید تحلیل تکنیکال خوبی داشته باشید، به خرید اکانت تریدینگ ویو نیاز دارید.

البته استفاده رایگان از این سایت امکان‌پذیر است، اما امکانات محدودی برای شما در نظر گرفته می‌شود که در اصل نمی‌توانید کار خاصی انجام دهید. در ادامه مطلب به معرفی اکانت‌های تریدینگ ویو می‌پردازیم تا شناخت بیشتری از آنها داشته باشید.

معرفی اکانت های تریدینگ ویو

همان‌طور که گفته شد تریدینگ ویو دارای پلن‌ها و اکانت‌های مختلفی است که برای کاربران ایرانی هزینه هنگفتی محسوب می‌شود، زیرا قیمت دلار در ایران روز به روز بیشتر می‌شود و شرایط را برای کاربران سخت‌تر می‌کند. اما نگران نباشید! ما راه حلی را برای دسترسی شما به اکانت‌های تریدینگ ویو در نظر گرفته‌ایم که در انتهای مقاله به آن می‌پردازیم.

امکانات اکانت‌های تریدینگ ویو به شرح زیر می‌باشد:

1- پلن Basic (پایه)

استفاده از این اکانت کاملاً رایگان است و تنها باید یک حساب کاربری ایجاد کرده و وارد آن شوید. اما محدودیت‌ها در استفاده از اکانت تریدینگ ویو رایگان شما را کلافه خواهد کرد. همان‌طور که از اسم آن مشخص است، برای استفاده از پلن Basic لازم به پرداخت هزینه‌ای نیست.

2- پلن Pro

امکانات پلن Pro از پلن رایگان بیشتر بوده و می‌توانید از قابلیت های بیشتری استفاده کنید. اما تمام قابلیت ها برای شما فعال نیست. هزینه این اکانت در سایت تریدینگ ویو 14.95 دلار است که اگر قصد خرید این پلن را به‌صورت سالانه داشته باشید باید مبلغ 155 دلار پرداخت کنید.

3- پلن Pro+

این پلن خدماتی از نظر امکانات نیز از اکانت‌های قبلی بهتر است. محدودیت‌های استفاده از آلارم‌ها، اندیکاتورها و… به حداقل خود می‌رسند، اما این پایان کار نیست و همچنان برای استفاده از برخی قابلیت‌ها مجوز ندارید. برای خرید این اکانت به‌صورت ماهانه باید مبلغ 29.95 دلار پرداخت کنید. هزینه اکانت سالانه نیز 299 دلار خواهد بود.

4- پلن Premium

در این اکانت هیچ محدودیتی برای استفاده وجود ندارد و شما می‌توانید به‌صورت نامحدود از اندیکاتورها و قابلیت‌های مختلف تریدینگ ویو استفاده کنید. به همین دلیل افراد زیادی برای خرید اکانت پریمیوم تریدینگ ویو اقدام می‌کنند. هزینه این اکانت برای استفاده ماهانه 59.95 دلار است که هزینه سالانه آن معادل 599 دلار است. اما این قیمت‌ها برای یک معامله‌گر ایرانی بالا است. به همین دلیل بایننس فارسی کار را برای شما راحت کرده است.

مزیت اکانت های تریدینگ ویو

مزیت اکانت های تریدینگ ویو
مزیت اکانت های تریدینگ ویو

در این قسمت به بررسی امکانات اکانت‌های تریدینگ ویو می‌پردازیم که با قابلیت‌ها و محدودیت‌های آن آشنا شویم. به‌صورت کلی اکانت‌های تریدینگ ویو دارای ویژگی‌های زیر هستند:

  • پلن Basic

1. 1 اندیکاتور روی هر چارت قابل‌استفاده است.

2. تنها یک چارت در هر لایه ذخیره خواهد شد.

3. تبلیغات دست از سر شما برنمی‌دارند.

4. شبکه‌های اجتماعی غیرفعال است.

  • پلن پرو (Pro)

1. 5 اندیکاتور روی هر چارت قابل استفاده خواهد بود.

2.امکان استفاده از 2 چارت در هر صفحه وجود دارد.

3. می‌توانید 20 آلارم هشداردهنده تنظیم کنید.

4. تبلیغات وجود ندارند.

5. استفاده از زمان‌های سفارشی برای شما فعال است.

6.استفاده از واچ لیست پیشرفته

  • پلن Pro+

1. قابلیت استفاده از 10 اندیکاتور روی هر چارت برای شما فعال است.

2. از 4 چارت در هر صفحه می‌توانید استفاده کنید.

3. تعداد آلارم‌های هشدار به 100 عدد افزایش پیدا می‌کند.

4. فرمول‌های سفارشی برای چارت‌ها امکان‌پذیر است.

5. خروجی گرفتن از اطلاعات چارت‌ها

  • پلن پریمیوم Premium

1. استفاده از 25 اندیکاتور بر روی هر چارت برای شما در دسترس است.

2.تعداد ۸ چارت مجزا در هر صفحه قرار می‌گیرد.

3. تعداد زنگ‌های هشدار به ۴۰۰ عدد می‌رسد.

4. آلارم‌ها منقضی نخواهند شد.

5. 4 برابر اطلاعات بیشتری روی چارت قابل مشاهده است.

این ویژگی‌ها تنها بخشی از قابلیت اکانت های تریدینگ ویو بود که در واقع می‌توان پلن پریمیوم را از هر نظر عالی است و برای استفاده معامله گران انتخاب خوبی خواهد بود. خرید اکانت یک‌ماهه تریدینگ ویو می‌تواند آغاز خوبی برای نتیجه گرفتن از تحلیل‌های کاربردی شما باشد. پس حتماً یک‌بار آن را امتحان کنید تا تحلیل تکنیکال پیشرفته را لمس کنید.

خرید اکانت تریدینگ ویو بایننس فارسی

اما به مهم‌ترین بخش یعنی خرید اکانت تریدینگ ویو می‌رسیم. شما می‌توانید از وب‌سایت بایننس فارسی اقدام به خرید اکانت های تریدینگ ویو کنید. به همین سادگی! مبلغی که برای اکانت پرداخت می‌کنید بسیار کمتر از مبلغ دلاری خواهد بود.

خرید اکانت تریدینگ ویو بایننس فارسی
خرید اکانت تریدینگ ویو بایننس فارسی

این اختلاف قیمت به این دلیل است که تیم بایننس فارس از روشی استفاده می‌کند تا مبلغ بسیار کمتری برای خرید اکانت تریدینگ ویو توسط شما پرداخت شود. در صورتی که برای خرید مستقیم از سایت تریدینگ ویو باید دردسرهای زیادی را به جان بخرید و هزینه بالایی پرداخت کنید.

برای خرید اکانت تریدینگ ویو پریمیوم می‌توانید وارد لینکی که در ابتدای مقاله قرار دارد وارد صفحه محصول شوید و خرید خود را ثبت کنید. علاوه بر آن با جست‌وجو «خرید اکانت تریدینگ ویو» در اینترنت می‌توانید بایننس فارسی را برای خرید انتخاب کنید.

نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو

نحوه خرید به این صورت است که وارد صفحه محصول می‌شوید و نوع اکانت خود را مشخص می‌کنید و در ادامه به صفحه پرداخت منتقل می‌شوید. پس از پرداخت باید طبق دستورات گفته شده عمل کنید و اکانت تریدینگ ویو خود را دریافت کنید.

تریدینگ ویو، بهترین سایت تحلیل ارزهای دیجیتال و بیت کوین

در این مطلب سعی داشتیم تا شما را با وب‌سایت تریدینگ ویو آشنا کنیم و اکانت‌های مختلف آن را به شما معرفی کنیم تا بتوانید تصمیم درستی برای خرید اکانت تریدینگ ویو بگیرید. چراکه با خرید هر یک از این اکانت‌ها به‌ویژه اکانت تریدینگ ویو پریمیوم می‌توانید تحلیل‌های بسیار خوبی از نمودار قیمت ارزهای دیجیتال داشته باشید.

حتماً به وب سایت بایننس فارسی (binancefa.com) مراجعه کنید و آموزش ارزهای دیجیتال را شروع کنید و از خدمات منحصر به فرد آنها در راستای ارزهای دیجیتال نهایت استفاده را ببرید.