روزها
ساعت‌
ماه
ثانیه
این فرصت تمام شده است 🙁

آموزش جامع طراحی وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی با المنتور (حرفه‌ای)

این روزها دیگر کمتر کسب و کاری در شروع کار تجارت الکترونیک وب سایتش را از صفر طراحی می کند. با توجه به وجود سایت ساز قدرتمندی به نام وردپرس و صفحه ساز قدرتمند المنتور دیگر عملا نیازی نیست زمان و هزینه چشمگیری صرف طراحی وب سایت شود. در حال حاضر حدود 39 درصد وب سایت های جهان با وردپرس طراحی شده اند که این نشان از قدرت بالای این سایت ساز دارد. از این رو ما نیز به متخصصین دیجیتال مارکتینگ وردپرس را برای طراحی وب سایت آموزش می دهیم…

آموزش جامع تولید محتوا با طمع سئو داخلی

در دوره آموزش تولید محتوا با رویکرد سئو داخلی مسیر نوشتن محتوای ارزشمند، جذاب، سرگرم کننده و استانداردهایی که در جلب رضایت کاربر، مشتری و درک ربات‌های افسار‌ گریخته گوگل از محتوای صفحه شما تاثیرگذار هستند را آموزش می‌دهیم. تولید محتوا برای وب‌سایت کار ساده‌ایی است! اگر اصول و قواعد تولید محتوا و سئو را شناسایی و رعایت کنیم، نتیجه‌ای ارزشمند به همراه دارد.
حالا چرا سئو را وارد بحث محتوا کرده‌ایم؟!
طبق تحقیقات سایت Ahrefs؛ ٪90.63 از مطالب هیچ ترافیکی از Google دریافت نمی کنند! حالا ما چگونه می توانیم از ٪9.37 باقی‌مانده سهمی داشته باشیم؟

هر 2 دوره بالا را یک جا داشته باشید
یک تیر و دو نشان

آموزش طراحی لندینگ پیج یلدا با المنتور

آموزش طراحی لندینگ پیج یلدا با المنتور یا فرقی ندارد هر لندینگ پیج یا صفحه فرودی که فکرش را بکنید، می‌توانید با المنتور طراحی کنید. 
در گوگل، لندینگ پیج‌های مختلف از برندهای مختلف را جستجو کنید و ببینید و اگر متناسب با زمینه کاری شما بود، آن لندینگ را برای خود طراحی کنید، یا با اندکی خلاقیت یک دست سر و روی آن بکشد.
اینجا ما یک لندینگ را انتخاب کردیم که در مارکت‌های وردپرسی به فروش می‌رسید، ولی شما به راحتی با المنتور می‌توانید آن را برای خود طراحی کنید 🙂