چگونه پیام‌ های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟

چگونه پیام‌ های صوتی را در اینستاگرام دانلود کنیم؟

اپلیکیشن اینستاگرام امکانی برای دانلود پیام‌های صوتی در اختیار کاربران قرار نداده است. در این مقاله راهکارهای ساده و کاربردی که به شما کمک می‌کند بتوانید پیام‌های صوتی اینستاگرام را دانلود کنید، ارائه شده است.

تصور کنید یکی از دوستان شما برایتان فایل صوتی در اینستاگرام ارسال کرده و می‌خواهید آن را دانلود کنید. می‌توانید این کار را از طریق گوشی هوشمند یا از طریق مرورگر کروم انجام دهید.

دانلود پیام صوتی اینستاگرام با استفاده از گوشی هوشمند

در برخی گوشی‌های هوشمند اندرویدی از جمله سامسونگ، ال‌جی، وان پلاس و شیائومی به صورت پیش فرض اپ‌های ضبط فیلم از صفحه گوشی مثل «اسکرین رکوردر» در دسترس کاربران قرار دارد که با کمک آن می‌توانند ابتدا فایل ویدیویی و سپس فایل صوتی پیام مربوطه را در اختیار داشته باشند. اگر گوشی هوشمند شما به صورت پیش فرض فاقد اپلیکیشن اسکرین رکوردر است، به راحتی می‌توانید ازفروشگاه گوگل پلی اپلیکیشن ضبط نمایشگر را دانلود کنید.

دانلود ویس اینستاگرام با گوشی
دانلود ویس اینستاگرام با گوشی

برای دانلود پیام صوتی، ابتدا اسکرین ریکوردر را فعال کرده و سپس روی فایل صوتی را کلیک کنید تا پخش شود. به راحتی فایل صوتی ضبط می‌شود.

دانلود ویس
دانلود ویس

بعد از دانلود فایل ضبط شده، می‌توانید به راحتی از برنامه‌های مبتدی ویدیو به فایل صوتی کمک گرفته و فایل را با فرمت MP3 ذخیره کنید.

نرم افزار برای صدا
نرم افزار برای صدا

دانلود پیام‌های صوتی اینستاگرام از طریق نسخه وب

ممکن است بخواهید پیام‌های صوتی را از طریق نسخه وب اینستاگرام دانلود کنید. برای انجام این کار کافی است افزونه Instagram Voice Downloader کمک بگیرید. افزونه مذکور به شما کمک می‌کند تنها با یک کلیک به راحتی بتوانید پیام‌های صوتی را دانلود کنید.

دانلود افزونه برای دانلود ویس در اینستاگرام
دانلود افزونه برای دانلود ویس در اینستاگرام

ابتدا مرورگر کروم را باز کنید. افزونه  Instagram Voice Downloader را دانلود کنید. بعد از اضافه شدن افزونه به مرورگر کروم، وارد حساب کاربری خود در نسخه تحت وب شوید.

اضافه شدن افزونه
اضافه شدن افزونه

با اضافه شدن افزونه، آیکون آن را در قسمت بالای مرورگر خواهید دید.

دانلود ویس در نرم افزار اینستاگرام
دانلود ویس در نرم افزار اینستاگرام
اکنون می‌توانید پیام صوتی را به راحتی دانلود کنید. کافی است پیام‌ صوتی مورد نظر را باز کنید، گزینه دانلود به قسمت پایین پیام اضافه می‌شود و با یک کلیک ساده می‌توانید فایل صوتی را دانلود کنید.