استخراج بیت کوین با گوشی چقدر طول میکشد؟ (آموزش صفر تا صد)

استخراج بیت کوین با گوشی

آیا استخراج بیت کوین از طریق تلفن به صرفه است؟ این مهمترین سوالی است که هر کسی می تواند به آن فکر کند! با این حال چند سالی است که بازار ارزهای دیجیتال و بیت کوین در جوامع مختلف داغ شده است

و این سوال طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این موضوع با حمله 50000 دلاری بیت کوین داغ تر شد و بسیاری فکر می کردند که می توانند از این دنیای جدید و عجیب به هر طریقی سود ببرند. اشتخراج بیت کوین از طریق تلفن را می توان یکی از این راه حل ها دانست.

استخراج و ماینینگ یکی از راه هایی است که هر کسی در دنیای بلاک چین و ارزهای دیجیتال می تواند درآمد کسب کند.

اگر بخواهیم قبل از اینکه استخراج بیت کوین با موبایل را توضیح دهیم به طور خلاصه در مورد استخراج صحبت کنیم، بهتر است بگوییم که ماینینگ تمرینی است که در آن بخشی از قدرت سخت افزاری سیستم خود را در اختیار شبکه بلاک چین قرار می دهید.

مایند بیت کوین با گوشی

چون این شبکه سرورهای مدیریتی ندارد باید توسط خود کاربران مدیریت شود. تا زمانی که مقداری از قدرت سیستم خود را برای سرویس دهی به شبکه فراهم کنید، مقدار بیت کوین های بدست آمده از استخراج را دریافت خواهید کرد.

بنابراین می توانید تقریباً بدون مشکل و فقط با تهیه سخت افزار سیستم خود درآمد کسب کنید. این مهم ترین دلیلی است که چرا اکنون در این مقاله به دنبال یادگیری در مورد استخراج بیت کوین با گوشی خود هستید و می خواهید بدانید که آیا مایند بیت کوین با گوشی مقرون به صرفه است یا خیر؟

استخراج بیت کوین با گوشی

مهم ترین سوال در مورد استخراج بیت کوین با گوشی این است که آیا مایند بیت کوین در تلفن همراه می تواند برای ما مقرون به صرفه باشد یا خیر؟ این سوالی است که همه ماینرها با انواع سیستم های کاری به دنبال پاسخی برای آن هستند.

در واقع در سال های اولیه می توانستید ده ها بیت کوین را با کمترین سخت افزار و کمترین زمان استخراج کنید. در این شرایط، استخراج بیت کوین از تلفن شما می تواند مانند چاپ پول برای شما باشد.

اما بر اساس الگوریتم سختی استخراج و همچنین افزایش تعداد ماینرها باید دید که آیا استخراج بیت کوین از طریق تلفن  اصلا به صرفه است یا خیر؟

تا به امروز، حدود 19.5 میلیون بیت کوین توسط بلاک چین استخراج شده است و شاید خنده دار باشد که بدانید تنها یک میلیون بیت کوین باقی مانده است.

مایند با موبایل

مضحک تر از آن این است که این استخراج بیت کوین تا سال 2040 ادامه خواهد داشت. این بدان معناست که مایند بیت کوین با تلفن یا دستگاه دیگر هر چند سال یک بار سخت تر و سخت تر می شود و این یعنی نیاز به افزایش قدرت سخت افزاری برای عملکرد بهتر خواهید داشت.

بنابراین، در عمل، مایند کردن بیت کوین به تنهایی از طریق تلفن ممکن است برای ما چندان منطقی نباشد. باید ببینیم از نظر سخت افزاری می توانیم با گوشی استخراج کنیم یا خیر.

از طرفی استخراج بیت کوین با گوشی مشکلات جانبی دیگری نیز دارد، از جمله مضرات دستگاه بیت کوین برای انسان و … پس باید چند عامل را بررسی کنیم تا پاسخ دهیم آیا استخراج گوشی می تواند مفید باشد یا خیر.

چگونه با گوشی بیت کوین استخراج کنیم؟

مهم ترین عامل در مایند بیت کوین از طریق گوشی، مسئله زمان است. تا آخر عمر نمی توانید انتظار سود خوبی داشته باشید. به عبارت ساده، شما باید بدانید چه مدت می توانید با استخراج بیت کوین در تلفن خود درآمد کسب کنید.

بیایید موضوع مایند بیت کوین با گوشی را با جزئیات بیشتری توضیح دهیم. معمولا ماینرها سعی می کنند با استفاده از سخت افزار خاص، توان بالایی را در اختیار شبکه قرار دهند.

چرا؟ زیرا هرچه قدرت بیشتری در شبکه داشته باشید، در واقع سریعتر درآمد خواهید داشت. از سوی دیگر، برای اتصال به شبکه، از جمله تعمیر و نگهداری، برق و موارد دیگر، هزینه پرداخت می کنید. بنابراین شما نمی توانید یک عمر صبر کنید.

چگونه با گوشی بیت کوین استخراج کنیم؟

یکی دیگر از مشکلات مایند بیت کوین با گوشی و سیستم های دیگر، بحث استهلاک است که بسیار مهم است. با استخراج مداوم بیت کوین، شما به طور مداوم سخت افزار گوشی خود را از طریق شبکه ارائه می کنید.

این به معنای استفاده بیش از حد از ظرفیت تعریف شده است. این مورد مایند بیت کوین در گوشی را می توان از مهمترین معایب استخراج بیت کوین با گوشی دانست.

عامل دیگر مسائل امنیتی است که بسیاری از ماینرها آن را نادیده می گیرند. از آنجایی که استخراج بیت کوین با گوشی نسبت به روش های دیگر بهره وری کمتری دارد، کمتر به چشم می آید.

همین موضوع باعث شده است که بسیاری از اپلیکیشن هایی که در زمینه استخراج بیت کوین با گوشی فعالیت می‌کنند عملاً مورد غربالگری دقیقی قرار نگرفته باشند و این می‌تواند خطر استفاده از استخراج با گوشی را افزایش دهد.

در زبان ساده‌تر به‌واسطه استخراج بیت کوین با گوشی بسیار احتمال دارد که شما برای فردی دیگر در حال استخراج باشید!

معایب استخراج بیت کوین با گوشی

ما در بالا به عوامل مختلفی برای استخراج بیت کوین از طریق تلفن اشاره کردیم. اگر بخواهیم بر اساس این عوامل تصمیم بگیریم که از استخراج بیت کوین استفاده کنیم،

درواقع ما قبول کردیم که با استخراج با گوشی با سیلی از مشکلات دست‌وپنجه نرم کنیم.

معایب استخراج بیت کوین با گوشی چیست؟ مهمترین عیب دستگاه بیت کوین برای افراد در این مورد آسیب دیدن قسمت های مختلف گوشی از جمله باتری آن است.

از آنجایی که گوشی دارای سیستم خنک کننده قوی نیست و برای چنین کاربردهایی طراحی نشده است، می توان فرض کرد که استخراج بیت کوین با گوشی می تواند آسیب های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

از سوی دیگر، استخراج بیت کوین از طریق تلفن یک ایراد بزرگ دیگر نیز دارد. قدرت پردازش تلفن مطمئناً بسیار ضعیف تر از سایر انواع سیستم های استخراج است.

اکنون، با دادن مقداری از آن قدرت به شبکه، دیگر نمی توانید از گوشی خود به طور موثر استفاده کنید. از سوی دیگر، قدرتی که برای استخراج بیت کوین با گوشی استفاده می شود، با وجود الگوریتم استخراج و تعداد زیاد ماینرها، آنقدر نیست که مفید واقع شود.

همه اینها ما را به این واقعیت سوق می دهد که استفاده عملی از استخراج بیت کوین با گوشی چندان مفید نیست و نمی تواند برای شما  صرفه خاصی داشته باشد.

البته برای استخراج گوشی استثناهایی وجود دارد. ممکن است چندین گوشی قدیمی و از رده خارج داشته باشید، می توانید از آنها برای استخراج بیت کوین با گوشی استفاده کنید و اگر از نظر سخت افزاری ماندگار باشند، استخراج موثر خواهد بود.

استخراج بیت کوین با موبایل

چگونه با گوشی بیت کوین استخراج کنیم؟

سوال مهم دیگر در مورد استخراج بیت کوین از طریق تلفن این است که کدام واحد بازده بیت کوین را از طریق تلفن محاسبه می کند؟

به طور کلی، صرف نظر از استخراج بیت کوین در تلفن یا سیستم دیگری که شروع به استخراج می کنید، قدرت استخراج شما با تعداد کدهای هش در ثانیه تعیین می شود.

همانطور که می دانید بیت کوین یا هر ارز دیگر بر اساس هش است. بنابراین هر کاری که مانند استخراج بیت کوین در تلفن خود انجام می دهید چیزی نیست جز استخراج کد هش از طریق پردازنده خودتان.

استخراج بیت کوین با گوشی در بهترین حالت حدود 50 هش در ثانیه است. این بدان معناست که با توجه به قوی ترین سیستم های سخت افزاری موجود در بازار گوشی، می توانید میزان استخراج بیت کوین را با گوشی با نرخ بیت حدود 50 هش در ثانیه محاسبه کنید.

به طور کلی، تلفن هایی که همه ما استفاده می کنیم بین 30 تا 50 هش در ثانیه واکشی می کنند.

البته در این محاسبه، استخراج بیت کوین از طریق گوشی، آیفون در نظر گرفته نشده است، زیرا این شرکت اجازه ورود اپلیکیشن های دیگ به اپ استور را نداده و اجازه نصب آن ها را بر روی iOS را نمی دهد.

برنامه استخراج بیت کوین با گوشی

همانطور که در بالا ذکر شد، تاکنون نرم افزار خاصی برای iOS معرفی نشده است و معمولا برای دارندگان آیفون غیرفعال است.

اما نرم افزار اندرویدی وجود دارد که می توانید از طریق گوگل استور دریافت کنید.

به خاطر داشته باشید که برای استفاده از این نرم افزار باید کیف پول بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال معتبر داشته باشید. این نرم افزارها معمولا عبارتند از:

برنامه Minergate: تقریباً می‌توان بهترین و امن‌ترین نرم‌افزار در این حوزه را این برنامه بدانیم
برنامه Crypto Miner: برنامه‌ای ساده است که امکانات خوبی در اختیار ماینرها قرار می‌دهد.
برنامه DroidMiner: این برنامه باوجوداینکه بسیار مورد دانلود قرارگرفته است اما چندان امتیاز بالایی در گوگل استور ندارد. علت اصلی آن را اکثر کاربران استفاده بیش‌ازاندازه از باتری می‌دانند.
برنامه Electroneum: ازنظر کاربران اینترنتی این برنامه می‌تواند عنوان بهترین را برای خود داشته باشد. یک‌میلیون بار دانلود شده است و بسیاری از آن راضی هستند.

به خاطر داشته باشید که همانطور که در بالا در مورد استخراج در بالا گفتیم، افراد زیادی در این زمینه کار نکرده اند.

بنابراین نمی توان در مورد کاربردهای آن اظهار نظر کرد. با توجه به اینکه سختی استخراج هر چهار سال یکبار افزایش می‌یابد و سیستم‌های سخت‌افزاری کمتر پاسخگو هستند، استخراج با گوشی چندان بادوام به نظر نمی‌رسد.

درآمد استخراج بیت کوین با گوشی چقدر است؟

پس از آشنایی با نرم افزارها و سایت های مختلف استخراج بیت کوین با گوشی و یادگیری نحوه انجام آن، باید به یک سوال اساسی و مهم پاسخ دهیم. آیا این روش به صرفه است یا خیر؟

در واقع در اقتصاد، سود حاصل درآمد منهای هزینه است. اما در بسیاری از مواقع به خصوص کسانی که ارتباط خوبی با دنیای اقتصاد ندارند، از بحث هزینه ها چشم پوشی می کنند یا آن را به خوبی محاسبه نمی کنند.

در واقع هزینه ها بخش عمده ای از سود ما را تشکیل می دهند. یک فعال اقتصادی هر چه بیشتر بتواند هزینه ها را کاهش دهد، سود بیشتری خواهد داشت. این موضوع در مورد درآمد حاصل از بیت کوین با موبایل نیز صادق است.

درآمد استخراج بیت کوین با گوشی چقدر است؟

در واقع ببینیم آیا کسب درآمد از بیت کوین با گوشی با توجه به همه عواملی که ذکر کردیم سودآور است؟

بهتر از آن، سوال این است که آیا هزینه استخراج بیت کوین از طریق گوشی به اندازه ای است که به ما امکان می دهد از درآمد خود سود خوبی داشته باشیم یا خیر؟

بر اساس تمام عواملی که در مورد هر یک از آنها در بالا صحبت کردیم، تقریباً می توان پاسخ منفی به این سؤال داد.

از آنجایی که سختی بیت کوین به قدری زیاد شده که به سخت افزار بسیار سنگین و پیشرفته نیاز دارد، این امر عملاً استخراج بیت کوین از طریق موبایل را غیرممکن کرده است.

به زبان ساده، شما عملا فقط توان گوشی و برق مصرفی خود را هدر می دهید و تقریباً هیچ چیزی عایدتان نمی شود.

سایت استخراج بیت کوین با گوشی

اما چرا فقط به جستجوی بیت کوین فکر کنید؟ درست است که بیت کوین به یکی از ارزشمندترین چیزها در اقتصاد جهان تبدیل شده است، اما این بدان معنا نیست که هیچ شانسی برای برنده شدن در بازار ارزهای دیجیتال و حتی سایر بازارها وجود ندارد.

خوبی بازارهای اقتصادی این است که تفاوت قیمت مهم است نه مبدا قیمت! این بدان معناست که برای یک فعال اقتصادی مهم نیست که یک بیت کوین اکنون 50 هزار دلار باشد یا یک سکه دیگر کمتر از یک دلار باشد. برای یک فعال اقتصادی مهم است که این سکه ها چند درصد تغییر قیمت خواهند داشت.

بنابراین می‌توانید روی سکه‌های کوچک اما امیدوارکننده سرمایه‌گذاری کنید یا با استخراج آن سکه‌هایی که بسیار سخت‌تر هستند و در واقع می‌توانید ده‌ها سکه را با گوشی خود برنده شوید. آنچه را که می خواهید بدست آورید.

به بیان ساده، فرقی نمی کند که یک سکه 50000 دلار باشد یا یک دلار، اما فرقی نمی کند که تغییر قیمت یک سکه 50000 دلار یا بیشتر باشد!

ایلان ماسک با معکوس کردن روند خود و مهاجرت از بیت کوین به دوج کوین، عملاً این فرضیه را ثابت کرده است که سکه های کوچکتر در بازار می توانند فرصت های بهتری نسبت به بیت کوین به شما بدهند. فقط باید آنها را پیدا کنید و از آنها نهایت استفاده را ببرید.

در این صورت می توانید با گوشی ساده خود نیز استخراج کنید و در نتیجه درآمد و سود خوبی کسب کنید. همانطور که گفتیم، به این ترتیب، یافتن سکه مناسب و متناسب با استراتژی شما مهمتر از هر چیزی است.

تا کنون با جزئیات زیادی در مورد دریافت بیت کوین رایگان با گوشی شما صحبت کرده ایم و می دانیم که اصول اولیه چیست و چگونه با گوشی خود بیت کوین استخراج کنیم.

در نهایت به این نتیجه رسیدیم که دریافت بیت کوین رایگان با گوشی با توجه به قیمت آن عملاً یک رویا و توهم بیش نیست.

در واقع، با توجه به دشواری روزافزون استخراج بیت کوین، عملاً ممکن است سخت افزار تلفن همراه بتواند در این چالش مشارکت فعال داشته باشد.

اگر بخواهیم واقع بینانه تر به آن نگاه کنیم، بسیاری از ماشین های استخراج در سال های اخیر نمی توانند با دشواری جدید استخراج بیت کوین کنار بیایند.

پس با استفاده از انواع سایت های استخراج بیت کوین رایگان همراه با گوشی خود نباید انتظار سودآوری آن را داشته باشید.

اما سوال اصلی و بسیار مهمی که پس از آموزش استخراج بیت کوین از صفر تا صد با گوشی پیش می آید این است که آیا وضعیتی برای سایر سکه های موجود در بازار وجود دارد یا خیر؟

همانطور که می دانید بیت کوین اساسا با ارزش ترین ارز موجود در بازار است و بیشتر این ارزش به سختی استخراج آن بستگی دارد.

با توجه به این فرمول ساده و تفاوت قیمت زیاد بین ارزش بازار بیت کوین و سایر سکه ها، می توان فرض کرد که که در عمل سایر سکه ها مانند اتریوم و کوین مشکل کمتری دارند.

اما آیا سختی کم سایر کوین ها می تواند دلیل کافی برای استخراج گوشی به ما بدهد؟

اما در اینجا نمی توان با اطمینان گفت که بیت کوین رایگان با گوشی دریافت کرده ایم. با این حال، ما همچنان معتقدیم که استخراج با گوشی چندان منطقی نیست.

برای دریافت کوین مورد نیاز خود، باید تمام یا بخشی از سیستم سخت افزاری خود را که شامل پردازنده گوشی شما می شود در اختیار شبکه قرار دهید.

سیستم سخت افزاری شما می تواند بر اساس قدرتی که دارد شروع به استخراج کند. اما سوال اینجاست که آیا اصولا مقرون به صرفه است؟

باید یاد بگیرید که در دنیای اقتصاد باید دید اقتصادی داشته باشید. در این دنیا شک نکنید که به دلایلی می خواهید تعصب داشته باشید یا با احساسات خود راه می روید که شکست خواهید خورد.

شما باید یاد بگیرید که بهترین و بهینه ترین مسیرها را انتخاب کنید. همین امر در مورد استخراج با گوشی نیز صدق می کند.
زمانی که می خواهید سیستم سخت افزاری گوشی خود را روی شبکه قرار دهید، باید عمدتا به این نکته توجه کنید که شبکه از تمام توان سخت افزاری شما استفاده خواهد کرد.

به زبان ساده، شبکه از تمام قدرت سخت افزاری گوشی شما استفاده می کند. این چیزی است که نباید از آن غافل شوید.

سخت افزار گوشی به گونه ای طراحی نشده است که بتواند 100 درصد به طور مداوم و پیوسته کار کند. در واقع سیستم خنک کننده و سایر قسمت های سخت افزاری گوشی به گونه ای طراحی نشده اند که به طور کامل و پیوسته 100% فعال باشد.

این نکته بسیار مهم و کوچک می تواند آینده استخراج با گوشی را رقم بزند. وقتی تلفن شما به طور کلی فشار را تحمل نمی کند و برای آن طراحی نشده است، در این صورت می توانید آسیب های جبران ناپذیری را وارد کنید.

بنابراین به طور کلی، وقتی صحبت از ماینینگ گوشی برای همه ارزها و سکه های موجود در بازار می شود، نمی توان انتظار سودآوری داشت. به عبارت دیگر، هنگام استخراج با گوشی های بیشتر، باید منتظر ضررهای هنگفت باشید!

این مهمترین چیزی است که باید در نظر گرفت. اما از نظر اقتصادی اگر بخواهیم به این موضوع بپردازیم، استخراج با موبایل حتی در ارزها و سکه های کم سختی به هیچ وجه توصیه نمی شود.

اما چرا بسیاری هنوز ادعا می کنند که می توانند از طریق تلفن پول زیادی به دست آورند و می توانند سود خوبی را به صورت ماهانه به دست آورند؟

شاید برای اولین بار است که موضوعی در یک تریبون اقتصادی مطرح می شود که از نظر جامعه بسیار رایج و از نظر اقتصاددانان بی اساس است.
در واقع این سوال مطرح می شود که اگر حفاری با گوشی بر اساس داده های اقتصادی سودآور نیست، پس چرا بسیاری از مردم ادعا می کنند که از طریق گوشی درآمد میلیونی دارند؟

پاسخ ساده است. همانطور که امروز این مقاله را می خوانید، باید از صفر تا صد استخراج بیت کوین را یاد بگیرید. این بدان معناست که شما می خواهید با تلفن خود میلیون ها درآمد کسب کنید.

این نیاز هر روز در جامعه بیشتر می شود. بر اساس دانش اقتصادی، هر جا که نیاز باشد، می توان عامل اقتصادی برای درآمدزایی ایجاد کرد.

به عبارت دیگر، هر جا که نیاز باشد، افرادی هستند که آن نیاز را برآورده می کنند. اکنون افرادی هستند که به نظر می رسد نیاز را برآورده می کنند، اما واقعیت این است که این افراد یک کلاهبردار ساده بیش نیستند!

همین امر در مورد استخراج با گوشی نیز صدق می کند. شما باید این تکنیک را یاد بگیرید. در حالی که این فن اساسا مضر است.

اما به هر حال یک نیاز ساده وجود دارد. پس با تغذیه پنهان این نیاز، افراد عملا می توانند شما را به دام سایت ها و آموزه های پوچ و عجیب و غریب بکشانند.

این پاسخ اصلی به سوالی است که در بالا پرسیدیم. حالا به نظر شما استخراج بیت کوین یا سایر سکه ها به صورت تلفنی هنوز به صرفه است یا خیر؟