چگونه از گوگل بک لینک فالو بگیرم؟ [آموزش رایگان و عملی]

آموزش گرفتن بک لینک فالو از گوگل

لینک سازی یا همان لینک بیلدینگ را می‌توان یکی از پربحث‌ترین موضوعات در سئو دانست و نظرات بسیاری مختلفی در مورد تاثیر بک لینک بر سئو و استراتژی اجرای آن وجود دارد. در این مقاله آیجیتالی در 3 ویدئو به شما آموزش می دهد؛ که چگونه می‌توانیم از گوگل بک لینک فالو دریافت کنیم.

لینک سازی یا کسب بک لینک؛ فرآیند دریافت لینک از سایر سایت‌های اینترنتی برای سایت خودمان است. منظور ما از لینک متن به صورت انکر تکست یا تصاویری هستند که با کلیک بر روی آنها کاربر به صفحه دیگری در اینترنت منتقل می‌شود. ربات‌های گوگل زمان بررسی یک صفحه لینک های موجود در آن را نیز بررسی کرده و به این صفحات لینک شده مراجعه می‌کنند. به همین شکل مسیر حرکتی ربات گوگل در اینترنت شکل می‌گیرد.
حال هر چقدر ما از سایت با اعتبارتر یا به اصطلاح برندتر و شناخته شده بتوانیم لینک بگیریم، توانسته ایم برای سایت خودمان اعتبار و قدرت بیشتر به ارمغان بیاوریم. یکی از آن همه وب سایت که می‌توانیم با آن باعث افزایش دامین اتوریتی، پیج اتوریتی و کسب اعتبار ارزنده شویم، گوگل است. در ادامه در 3 ویدئو به صورت عملی آموزش داده‌ایم که چگونه می‌توانیم از وب سایت گوگل لینک فالو دریافت کنیم. علاوه بر آن از راه‌های دیگری هم می‌توانیم از گوگل لینک بگیریم که در ادامه با هم می‌بینیم:

آموزش رایگان گرفتن بک لینک فالو از گوگل سایت قدیم

مشاهده ویدئوی اول لینک بیلدینگ فالو در گوگل را از کانال یوتیوب (اینجا) ببینید.

گرفتن بک لینک فالو از گوگل سایت جدید

همچنین می توانید ویدئوی دوم گرفتن لینک فالو از گوگل را از کانال یوتیوب ببینید(مشاهده ویدئوی دوم)

گرفتن لینک فالو از مجموعه وب سایت های گوگل

و نهایتا ویدئوی سوم گرفتن بک لینک از گوگل را از کانال یوتیوب به صورت مستقیم ببینید (اینجا کلیک کنید)

دریافت بک لینک از گوگل ساپورت از طریق درج سوال و جواب

ابتدا سوال خود را مطرح کنید، سپس دسته بندی مورد نظر را انتخاب و نهایتا پاسخ سوال مطرح شده را بدهید و کلمه کلیدی موردنظرتان را لینک کنید:

امیدوارم از تماشای ویدئوها لذت برده باشید. اگر موردی می شناسید که می توانیم با آن بک لینک فالو از گوگل بگیریم، ممنون میشم معرفی کنید 🙂

منتظر آپدیت‌های بعدی باشید 🙂