چطور در اینستاگرام کارهای گروهی انجام دهیم؟ (آنفالو، بلاک و…)

اپلیکیشن instacleaner

از میان محدودیت های عجیب و بعضا احمقانه اینستاگرام، شاید آزاردهنده ترین موضوع انجام کارها به طور دسته جمعی باشد. شما در اینستاگرام قادر به آنفالو، بلاک یا حذف چند نفر به طور همزمان نیستید و برای پاک کردن مجموعه ای از پست ها می بایست این کار را برای هر کدام به طور جداگانه انجام بدهید.

خوشبختانه برای فائق آمدن بر این محدودیت ها می توان از اپ های شخص ثالثی استفاده کرد که به API اینستاگرام دسترسی دارند. InstaCleaner که امروز معرفی می کنیم، نمونه ای از این اپ هاست که آمده تا محدودیت کارهای دسته جمعی را از پیش پایتان بردارد.

به لطف این اپلیکیشن کاربردی می توانید به طور همزمان چندین نفر را آنفالو و بلاک کنید، لایک هایتان را پس بگیرید یا اینکه جمع زیادی از پست هایتان را به سطل زباله بفرستید.

آنفالو دسته جمعی افراد در اینستاگرام
آنفالو دسته جمعی افراد در اینستاگرام

InstaCleaner با این امکانات می تواند در موقعیت های مختلفی کاربرد داشته باشد. اگر قصد فروش حساب کاربری را داشته باشید یا به هر دلیلی بخواهید پست های آن را خالی کنید، InstaCleaner زحمت انجام دستی این کار را از دوشتان بر می دارد.

فرقی نمی کند به دنبال چه کاری هستید: آنفالو، بلاک، آنلایک یا حذف پست، InstaCleaner برای تمامی این کارها گزینه Mark را ارائه کرده و می توانید چندین نفر را به طور همزمان انتخاب کنید. حتی با وجود گزینه Mark All آنفالوی همه افراد وقت زیادی از شما نخواهد گرفت.

البته InstaCleaner برای انجام این کار محدودیت هایی هم پیش پایتان گذاشته. مثلا به طور همزمان بیشتر از ۵۰ پست را نمی توانید پاک کنید، و جهت ممکن شدن ادامه کار باید اندکی منتظر بمانید. ضمنا بر خلاف نسخه اندروید،‌ در نسخه iOS انجام این کار به طور رایگان نیست و جهت دسترسی به این قابلیت می بایست اپلیکیشن را با پرداخت ۴.۹۹ دلار به نسخه حرفه ای ارتقاء بدهید.

با این حال فکر می کنیم که کمی صبر کردن و انجام کارها به طور دسته جمعی ارزش این را دارد که نخواهید افراد را دانه دانه آنفالو یا بلاک کنید. شاید InstaCleaner با این امکانات برای پیج های پرطرفدار کاربرد زیادی نداشته باشد، اما برای دارندگان اکانت های معمولی که صرفا به دنبال سر و سامان دادن به اینستاگرام خود هستند به میزان زیادی خوب و کاربردی ظاهر می شود.