رمز عبور شما به صورت اتوماتیک ساخته و به ایمیل شما ارسال می شود.

چگونه در اینستاگرام لایو 2 نفره بگیریم؟

چگونه در اینستاگرام لایو 2 نفره بگیریم؟
زمان مطالعه: 2 دقیقه

گفتنیست که اینستاگرام این کار را به ساده ترین شکل ممکن انجام داده. لایو را شروع و پس از هماهنگی های لازم یکی از دوستان خود را دعوت به اجرای زنده می کنید. پس از پاسخگویی او، تصویر برای کاربران در حال تماشا، به دو بخش تقسیم می شود و آن ها می توانند در یک قاب، دو نفر را به صورت همزمان مشاهده کنند.

البته به تازگی اینستاگرام ظرفیت لایوهای خود را تا  چهار نفر افزایش داده است

لایو دو نفره جالب است. بیشتر از آنکه یک ویژگی خاص و کاربر پسند باشد، کاربردی است و می توان از آن برای مسائل مختلف بهره گرفت. خصوصا برای خبرنگاران می تواند ویژگی به شدت قابل استفاده ای باشد. به عنوان مثال می توان به کمک لایو دو نفره، از چند بخش مختلف یک نمایشگاه یا رویدادی خاص، اطلاعات تهیه و پخش کرد.

علاوه بر این می تواند کاربردهای جالب تری هم داشته باشد. مثلا می توان از آن هنگام مصاحبه گرفتن استفاده کرد. خصوصا اگر افراد از لحاظ جغرافیایی فاصله نسبتا زیادی از یکدیگر داشته باشند، استفاده از لایو دو نفره جذاب تر هم می شود.

به نوعی، می توان با فردی از یک قاره دیگر به صورت زنده مصاحبه کرد و آن را در اینستاگرام با دنبال کنندگان خود به اشتراک گذاشت. البته لایو دو نفره، تنها برای امور کاری و خاص طراحی نشده. بلکه با کمی خلاقیت می توان ویدیوهای جذابی هم ساخت و در فضای مجازی به محبوبیت رسید.

مثلا جالب می شود که دو موزیسین در یک لایو دو نفره قرار بگیرند و با نواختن ساز از فاصله دور موسیقی دلنشینی را به اجرا درآورند. حتی می توان از لایو دو نفره در استادیوم های ورزشی و حین اجرای مسابقات حساس نیز استفاده کرد.

به نوعی خیلی راحت می توان هنگام لایو گرفتن از یک مسابقه فوتبال، دوست خود را به پوشش زنده دعوت کرد و به کمک او حال و هوای تماشاگران حاضر در ورزشگاه را به تصویر کشید.

اما دقیقا چگونه می توان به این ویژگی جذاب دست پیدا کرد؟ پاسخ این سوال نیز خیلی راحت است. تقریبا هیچ دردسری برای اجرای لایو دو نفره نخواهید داشت. کافیست استریم زنده خود را آغاز کنید و در حین پخش ویدیو، آیکونی که دو صورتک را نشان می دهد را انتخاب کنید.

سپس می توانید از لیست بینندگان به نمایش درآمده، یک نفر را انتخاب کنید. البته این طور هم نیست که شما یک نفر را انتخاب کنید و بلا فاصله لایو دو نفره شروع شود. بلکه طرف مقابل نیز باید دعوت شما را برای حضور در لایو دو نفره بپذیرد.

به محض قبول کردن دعوت شما توسط کاربر مورد نظر، در کسری از ثانیه صفحه لایو برای بینندگان به دو بخش تقسیم می شود و آن ها می توانند از آن پس به صورت زنده هر دو شما را ببینند.

این هم از نحوه لایو گرفتن دو نفره در اینستاگرام. شما در مورد این ویژگی چه فکری می کنید؟ به نظرتان از لایو دو نفره برای چه کارهای دیگری می توان استفاده کرد؟ ایده های خود را با ما در میان بگذارید.

احساس خود را درباره این مقاله بگویید 0 نظر

0 0
چگونه در اینستاگرام لایو 2 نفره بگیریم؟

اشتراگ گذاری فراموش نشه؛ به دوستم کمک کن :)

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print
مهدی آزاد
مهدی آزاد
قصد دارم اطلاعاتی که از دنیای مارکتینگ آموخته‌ام را با دیگران به اشتراک بگذارم و در همین راستا به یادگیری و پیشرفت خودم نیز کمک کنم.

آخرین مقالات دیجیتال مارکتینگ:

خبرنامه آیجیتالی

با عضویت در خبرنامه آیجیتالی، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه دیجیتال مارکتینگ دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 7 = 10

دانلود چک لیست سئو سایت و فروشگاه اینترنتی

با این ایبوک الکترونیکی می‌توانید یک برنامه منظم برای سئوی سایت و فروشگاه اینترنتی خود داشته باشید :)

ساعت‌
ماه
ثانیه