آموزش ساخت قالب (تمپلیت) با المنتور [رایگان]

آموزش ساخت قالب با المنتور [رایگان]

طراحی قالب با المنتور قابلیت پیشرفته و متمایزی از افزونه المنتور است که، به شما در طراحی و توسعه یک قالب اختصاصی وردپرسی کمک می‌کند. شاید از قالب های آماده وردپرسی استفاده  می کنید و یا از آنها برای توسعه وب سایت تان استفاده کرده باشید. برای ساخت قالب وردپرسی از صفر شما باید تسلط کافی به زبان های برنامه نویسی تحت وب مثل PHP باید داشته باشید.

اما امروزه با توسعه نرم افزارهای تحت وب، شاید این امکان تا حدودی برای کاربران آسان شده است و یکی از این، به ظاهر نرم افزارها افزونه المنتور می باشد. این افزونه امکای را فراهم کرده است تا یک قالب را طراحی و بتوانید از آن در هر جایی از وب سایت تان استفاده کنید. در ادامه مقالات آموزش المنتور امروز قرار است، آموزش طراحی قالب با المنتور با هم یاد بگیریم.

آموزش ساخت قالب با افزونه المنتور پرو

برای ایجاد یک قالب اختصاصی با استفاده از افزونه المنتور پرو باید بخش های مختلف وب سایت نظیر منو و فوتر، صفحات نوشته ها، برگه ها، محصولات، صفحات آرشیو از قبیل دسته بندی، برچسب، صفحه جستجو، 404 و آرشیو محصولات نظیر دسته بندی محصولات، برچسب محصولات، پاپ آپ سازها و … به صورت مجزا ساخته می شوند، که در ویدئوی زیر به صورت یک مثال عملی با هم دیگر یاد می گیریم که این صفحات را طراحی و توسعه دهیم. بعد از آن می توانیم قالب ساخته شده را برون بری گرفته و با درون ریزی در کجا از وب سایت تان استفاده کنید.

برای دانلود قالب هلو المنتور به این لینک و  برای دانلود افزونه المنتور و المنتور پرو به این لینک مراجعه کنید.

امیدوارم از این آموزش هم مثل سایر ویدیوهای آموزش المنتور لذت برده باشید. در پایان اگر سوالی برای شما پیش آمد، حتما در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید، قول می دهیم در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی شما باشیم.