20 شغل آنلاین که می توانید در سال 2021 شروع کنید

20 شغل آنلاین که می توانید در سال 2021 شروع کنید

روش درآمدزایی مردم به سرعت در حال تغییر است. همان طور که می بینیم هر ساله افراد بیشتری با ظرفیت های مختلف مشاغل آنلاین را در آغوش می کشند. به طرز خیره کننده ای 57 میلیون آمریکایی سال گذشته به صورت فریلنسر کار کردن که درآمد کل آن تقریباً 1 تریلیون دلار بود. اگر به دنبال فرار از ساعت کاری 9 صبح تا 5 بعدازظهر هستید و خود را فردی بلند پرواز می دانید – یا اگر درپی وقوع بیماری همه گیر COVID-19 گرفتار مشکلات اقتصادی شده اید – پیگیری مشاغل آنلاین از خانه می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

اما جستجوی کار آنلاین معمولاً به معنای غربالگری از سایتی به سایت دیگر است. از آنجا که فرصت های شغلی رقابتی تر می شوند و وب سایت های جدید ادعا می کنند که بهترین لیست ها را ارائه می دهند، شناسایی مشاغل آنلاین قانونی دشوارتر می شود. به همین دلیل ما خود را ملزم به تحقیق کامل در مورد هر فرصتی کردیم و بهترین مشاغل آنلاین را برای شما به ارمغان آوردیم که می تواند درآمد خوبی برای شما داشته باشد.
در این مطلب، ما لیستی از بهترین مشاغل آنلاین را که می توانید در سال 2021 شروع کنید به اشتراک می گذاریم. برای هر شغلی که ذکر می کنیم، برآورد تقریبی از درآمد ساعتی و برخی از وب سایت هایی را که می توانید برای آنها شغل درخواست کنید ارائه خواهیم کرد.

 

بهترین مشاغل آنلاین برای سال 2021

1. مدیر شبکه های اجتماعی Social Media Manager

اگر تجربه اجرای کمپین ها در بسترهای رسانه های اجتماعی را دارید، می توانید به شرکتها برای تبلیغ محصولاتشان از طریق اینستاگرام، فیس بوک، توییتر و غیره با عضویت در آنها کمک کنید. همچنین ممکن است شرکت ها در زمینه مدیریت نظرات، رشد مجموعه خود و بهبود تلاش های فروش اجتماعی خود به کمک نیاز داشته باشند. تا زمانی که بتوانید صدا و خلاقیت خود را با ایجاد ویدئوهای قابل اشتراک گذاری یا از جمله گیف های خنده دار (GIF)به پست ها اضافه کنید، می توانید از امروز مشتری گرفتن را شروع کنید.

درآمد ساعتی: 16 تا 50 دلار

سایت های مرتبط: Indeed, Upwork, PeoplePerHour

2. مدرس آنلاین Online Tutor

آیا در ریاضیات، فیزیک یا زبان خارجی تبحر دارید؟ اگر چنین است، پس می توانید برای مشاغل آنلاین تدریس کنید که شما را ملزم می کند تا به دانش آموزان از سراسر جهان تدریس کنید. اکثر کارفرمایان و پورتال های شغلی به مدرک کارشناسی مدرسان نیاز دارند، بنابراین قبل از اقدام در این زمینه حتماً این موضوع را در نظر بگیرید. صلاحیت تدریس در ESL (آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم) یا هر موضوعی شانس شما را برای تبدیل شدن به یک معلم آنلاین افزایش می دهد.

درآمد ساعتی: 10 تا 25 دلار

سایت های مرتبط: Tutor.com, VIPkid, Chegg Tutors

3. مربی ورزشی شخصی Personal Trainer 

اگر از علاقه مندان به تناسب اندام هستید و از تکنیک های مناسب ورزشی به خوبی آگاهی دارید، پس می توانید برای برنامه های آنلاین آموزش ورزشی اقدام کنید. با مربیگری آنلاین می توانید به هر کسی، در هر زمان و هر مکان آموزش دهید که این امکان را به شما می دهد تا مشتریان بیشتری را جذب کنید. از طریق زوم یا اسکایپ در هر دو تنظیمات گروهی یا یک به یک به افراد آموزش دهید.

درآمد ساعتی: 20 تا 70 دلار

سایت های مرتبط: Fiverr, Glassdoor

مربی ورزشی شخصی

4. دستیار مجازی Virtual Assistant

اگر تا به حال فکر کرده اید که آیا مشاغل آنلاین برای شخصی با مهارت های اولیه وجود دارد، دستیاری مجازی (VA) ممکن است، گزینه خوبی برای شما باشد. با مدیریت کارهای ساده دفتر، مانند گرفتن تماس و پاسخ به ایمیل، می توانید درآمد خوبی کسب کنید. بهترین چیز در مورد مشاغل دستیار مجازی این است که شما می توانید به میزان کم و یا دلخواه کار کنید، این کار برای افرادی که مشغول کار هستند و ممکن است به دلیل تعهدات دیگر محدودیت دسترسی داشته باشند، ایده آل است.

درآمد ساعتی: 14 تا 30 دلار

سایت های مرتبط: Virtual Assistant Jobs, FreeUp, Onlinejobs.ph

5. استخدام کننده آنلاین Online Recruiter

استخدام کننده ها فقط در یک محیط اداری کار می کردند، اما اوضاع تغییر کرده است و شما اکنون می توانید به عنوان یک استخدام کننده آنلاین از خانه کار کنید. وظایف اصلی شما شامل ارسال جای خالی و جستجوی کارمندان بالقوه برای شرکتان خواهد بود. بعضی از شرکت ها ممکن است از شما بخواهند مصاحبه تلفنی اولیه را انجام دهید، بنابراین می توانید متقاضیان را از قبل غربال کنید و فقط بهترین ها را به مدیر مربوطه در شرکت منتقل کنید.

درآمد ساعتی: 20 تا 40 دلار

سایت های مرتبط: CareerBuilder, Remote.co, Jooble

6. بازاریاب ایمیلی Email Marketer

آیا توانایی خاصی دارید که شخص دیگری آن را نداشته باشد؟ آیا می توانید خطوط موضوعی ایمیل را ارسال کنید که مردم نتوانند روی آنها کلیک نکنند؟ در این صورت، می توانید با بیزینس ها تماس گرفته و از طریق مدیریت ایمیلهایشان درآمد آنلاین کسب کنید. هنگامی که مهارت جذب گیرندگان ایمیل را نشان دهید، کارفرمایان برای دریافت خدمات شما عجله می کنند و به شما یک قرارداد بلند مدت می دهند. اگر می توانید به کسب و کارها کمک کنید که لیست ایمیل هایشان را توسعه دهند، از قدردانی و تایید بسیاری برخوردار می شوید.

درآمد ساعتی: 30 تا 45 دلار

سایت مرتبط: Upwork,PeoplePreHour,LinkedIn

7. نویسنده فریلنسر Freelance Writer

اگر نویسنده خوبی هستید، می توانید برای نوشتن در وبلاگ ها، مجلات، ژورنال ها و حتی روزنامه هایی که مطالب خود را به صورت آنلاین منتشر می کنند، درخواست دهید. نویسنده فریلنسر یکی از آن مشاغل آنلاین است که دستمزد خوبی دارد زیرا نیاز زیادی به نویسندگان وجود دارد، و شرکتها قصد دارند محتوای با کیفیتی را به مخاطبان خود ارائه دهند. علاوه بر مهارتهای عالی در نوشتن، شما نیاز دارید که به حوزه ای خاص علاقه داشته باشید تا در آن کار کنید. به عنوان مثال فناوری یا مد و …

درآمد ساعتی: 15 تا 100 دلار

سایت مرتبط: Problogger jobs, FlexJobs, BloggingPro

نویسنده فریلنسر

8. ویراستار محتوا Proofreader

آیا مهارت کافی در ویرایش و ویراستاری محتوا دارید، آیا می توانید خطاها را تشخیص دهید و می توانید جملات جدا و بی ربط از هم را درست تشخیص دهید؟ نقش تصحیح کننده ممکن است درست در مسیر شما باشد. به عنوان یک تصحیح کننده، از شما انتظار می رود که انواع محتوا، از جمله کپی ایمیل، پست های وبلاگ، اسناد تجاری و موارد دیگر را تایید کنید. اساساً، شما به عنوان چشم دوم ناشران عمل خواهید کرد و به آنها کمک می کنید محتوایی زیبا و حرفه ای تر بسازند.

درآمد ساعتی: 12 تا 50 دلار

سایت مرتبط: Upwork, Monster, Freelancer

9. بازبین موسیقی Music Reviewer

یکی از سرگرم کننده ترین کارهای آنلاین، پرداخت حقوق برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود است. کمپانی هایی وجود دارند که افراد را برای بررسی قطعات و نمونه های کوتاه موسیقی یا رتبه بندی آلبوم های جدید استخدام می کنند. انتقادات و پیشنهادات شما به هنرمندان، کمپانی های ضبط موسیقی و برندها کمک می کند موسیقی خود را قبل از انتشار در بین مردم به درستی تنظیم کنند.

درآمد ساعتی: 5 تا 15 دلار

سایت مرتبط: SliceThePie, Research.fm

10. طراح وب سایت Website Designer

اگر در طراحی وب سایت مهارت دارید، می توانید در سازمان های غیردولتی، شرکت های فناوری و غیره کار کنید. شرکت هایی که شما را استخدام می کنند مهارت شما در نرم افزارهایی چون Adobe Illustrator ،UX و CSS را آزمایش می کنند، بنابراین مطمئن شوید که در این زمینه ها به خوبی آماده هستید. فقط با داشتن چند مهارت و توانایی ایجاد صفحات وب چشم نواز، می توانید به راحتی درآمد خوبی کسب کنید.

درآمد ساعتی: 30 تا 50 دلار

سایت مرتبط: 99designer,Upwork, Indeed

11. نماینده خدمات مشتری Customer Service Rep

امروزه، بسیاری از شرکت ها نمایندگان خدمات مشتری را استخدام می کنند تا هنگام کار از راه دور، درخواستهای مشتری را برطرف کنند. به شما آموزش های می دهند، و شما می توانید یک برنامه مشخص را از شیفت های مختلف در یک دوره 24 ساعته انتخاب کنید. اگر مهارت های ارتباطی عالی دارید و از کمک به دیگران لذت می برید، درخواست کار آنلاین خدمات مشتری را در نظر بگیرید. فقط به یاد داشته باشید که برای کار به فضای آرام نیاز خواهید داشت.

درآمد ساعتی: 8 تا 20 دلار

سایت مرتبط: VIPDesk Connect, Glassdoor, We Work Remotly

12. اینفلوئنسر اینستاگرام Instagram Influencer

اگر شما 13 تا 47 ساله هستید و می خواهید پول خود را (یا پول اضافی) بدست آورید، اینفلوئنسر اینستاگرام شدن را در نظر بگیرید. این یکی از بهترین مشاغل آنلاین برای نوجوانان است زیرا شما می توانید این کار را به صورت نیمه وقت از خانه خود انجام دهید. این روزها، تقریباً همه بیزینس ها در تلاشند تا با اینفلوئنسرهای همکاری کنند که بتوانند دامنه اینستاگرام شان را گسترش داده و آن حفظ کنند. اگر توانایی ایجاد داستانهای جالب اینستاگرام را دارید، می دانید از چه هشتگهایی استفاده کنید و می توانید کپشن های شگفت انگیزی بنویسید، به عنوان یک اینفلوئنسر خوب عمل خواهید کرد.

درآمد ساعتی: 7 تا 40 دلار

سایت مرتبط: SimplyHired, LinkedIn

اینفلوئنسر اینستاگرام

13. رونوشت نویس Transcriptionist 

یکی از ساده ترین مشاغل آنلاین رونویسی است. متخصصان رونویسی باید به صوت های ضبط شده گوش دهند و آنها را به صورت متن تولید کنند. همچنین این شغل مستلزم آن است که شما به جزئیات توجه زیادی داشته باشید و در تایپ کردن فوق العاده سریع باشید. درحالیکه محبوب ترین شغل نیست، رونویسی می تواند یک راه درآمدزایی قابل اعتماد برای افرادی باشد که انگشتان سریع دارند.

درآمد ساعتی: 15 تا 30 دلار

سایت مرتبط: Transcribe Me, rev.com, Scribie

14. کارشناس سئو  SEO Expert

بسیاری از شرکت ها به دنبال افرادی هستند که بتوانند به بهبود رتبه موتور جستجویشان کمک کنند. برای کار به عنوان متخصص سئو، باید در ایجاد بک لینک و بهینه سازی محتوای موجود در یک وب سایت مهارت داشته باشید. گاهی اوقات، تجربه مستقیم در این زمینه ترجیح داده می شود یا الزامی است، اما مدرک مربوطه اجباری نیست.

درآمد ساعتی: 15 تا 50 دلار

سایت مرتبط: Job In SEO, PeoplePerHour,Fiverr

15. متخصص تبلیغات فیس بوک Facebook Ads Specialist 

اجرای تبلیغات فیس بوک روشی موثر برای افزایش فروش است، اما اکثر مشاغل به راحتی مهارت و زمان لازم برای راه اندازی کمپین ها را ندارند. به همین دلیل تقاضا برای متخصصان تبلیغات فیس بوک زیاد است. تا زمانی که می دانید چگونه خلاقیت های تبلیغاتی فریبنده و کمپین های متناسب با مخاطبان خاص را تنظیم کنید، می توانید مشاغل آنلاین مختلفی را تضمین کنید و تصمیم بگیرید که در چه شرکتی کار کنید.

درآمد ساعتی: 30 تا 100 دلار

سایت مرتبط:  Indeed, SimplyHierd, Hubstaff Talent

16. مسئول چت Chat Agent

اگر می خواهید به افرادی که مشکل دارند کمک کنید اما احساس راحتی نمی کنید با تلفن صحبت کنید، می توانید به عنوان مسئول چت به صورت آنلاین کار کنید. مسئولان چت از طریق گفت و گوی متنی خدمات پشتیبانی مشتری را ارائه می دهند و انتظار می رود چندین پرسش را به طور همزمان پاسخ دهند. اگر فضای کار خصوصی ندارید یا بیشتر روزتان از کامپیوتر استفاده می کنید، این می تواند یک کار ایده آل برای شما باشد.

درآمد ساعتی: 13 تا 20 دلار

سایت مرتبط: Jooble, Indeed, CrowChat

17. طراح گرافیک Graphic Designer

شما می توانید در طراحی گرافیک متخصص باشید. داشتن طراح گرافیکی یا گرافیست مناسب برای بیشتر مشاغل ضروری است، اما کم تجربگی در نرم افزار فتوشاپ می تواند باعث نادیده گرفتن بسیاری از افراد جویای کار شود. آنچه شما باید بدانید این است که همه شرکت ها به طراحی های فانتزی احتیاج ندارند. برخی از آنها به گرافیک های ساخته شده از طریق ابزارهای اصلی مانند PicMonkey و Canva نیاز دارند. اگر مهارت های ابتدایی رایانه را دارید، می توانید به راحتی یاد بگیرید که چگونه از این برنامه ها استفاده کنید و سپس برای فعالیت های مربوطه درخواست دهید.

درآمد ساعتی: 25 تا 50 دلار

سایت مرتبط: Dribbble, Upwork

طراح گرافیک

18. هنرمند دوبلور Voiceover Artist

اگر به طور طبیعی لهجه ای صاف و در کنارش صدای جذاب داشته باشید، ممکن است بتوانید به عنوان یک هنرمند صداگذاری کار کنید. مشاغل آنلاین برای هنرمندان صداپیشگی مربوط به فیلم ها، کارتون ها، پادکست ها، برنامه ها، ضبط صدا در وسایل حمل و نقل عمومی، دوبله در فیلم های خارجی زبان و غیره است. قبل از ارسال هرگونه برنامه کاربردی برای کارفرمایان، مطمئن شوید که یک کامپیوتر مناسب با اتصال به اینترنت سریع، نرم افزار صوتی مانند Audacity و هدفون با کیفیت استودیویی دارید.

درآمد ساعتی: 20 تا 60 دلار

سایت های مرتبط: PeoplePerHour, Voices.com, Upwork

19. تست کننده وب سایت Website Tester

بسیاری از برندها می خواهند بدانند که استفاده از وب سایت های آنها چقدر آسان است و برای گرفتن نظر از افراد واقعی شرکت های تست کننده استخدام می کنند. به عنوان یک تست کننده وب سایت، هنگام فعالیت در یک سایت، باید به مجموعه سوالات پاسخ دهید. همچنین، آنچه را که درباره تجربه کاربر فکر می کنید از طریق ضبط فیلم منتقل می کنید. طول فیلم ها باید 20-25 دقیقه باشد. و اگر دانش خوبی در مورد نحوه کار وب سایت ها داشته باشید، ویژگی مفیدی محسوب می شود.

درآمد ساعتی: 15 تا 25 دلار

سایت مرتبط: UserTesting, Ferpection, TryMyUI

20. مجری (میانجی‌گر) آنلاین Online Moderator

این شغل مستلزم تعدیل گفت وگوهای آنلاین در تالارهای گفتمان آنلاین، گروه های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر است. وظایف روزمره شامل پاسخ به نظرات منفی، دسته بندی سوالات و حل اختلافات است. انتظار می رود با افزایش جوامع دیجیتال و اتاق گفتگو، افزایش تقاضا برای میانجیگری آنلاین در آینده قابل پیش بینی باشد.

درآمد ساعتی: 15 تا 40 دلار
سایت مرتبط: Glassdoor,Cloudworkers, Upwork

در پایان

تقاضا برای مشاغل آنلاین به این زودی از بین نمی رود و در عصری که درآمد رو به کاهش است و سیاست های کاری سنتی روز به روز تغییر می کند، فرصت کسب درآمد از اینترنت می تواند دقیقاً همان چیزی باشد که برای سالم ماندن نیاز دارید. خواه هدف شما این باشد که برای ایجاد پس انداز خود به صورت پاره وقت کار کنید یا در هنگام کار از خانه درآمد تمام وقت داشته باشید، مشاغل آنلاین می توانند انعطاف جدی ایجاد کنند که بیشتر کارگران سنتی هرگز تجربه نخواهند کرد.