انواع روش‌های کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

انواع روش‌های کسب درآمد بیت کوین و ارزهای دیجیتال

انواع روش های کسب درآمد بیت کوین و ارزهای دیجیتال چیست؟ بهترین روش کسب درآمد از بیت کوین چیست؟ چگونه از طریق ارزهای دیجیتال کسب درآمد کنیم؟ در این مقاله 11 تا از بهترین روش های کسب درآمد بیت کوین و ارزهای دیجیتال را به شما معرفی می‌کنیم که بتوانید به بهترین شکل ممکن از آنها درآمد کسب کنید.

1- درآمد قطره‌ای یا فاست (پرداخت به‌ازای کلیک و مشاغل کوچک)

یکی از بهترین روش‌هایی است ریسک‌پذیری کمی دارد اما تلاش زیادی را می‌طلبد، در آمد قطره‌ای (فاست) است. این روش کسب درآمد از ارزهای دیجیتال، آسان اما زمان زیادی از شما می‌گیرد تا به درآمدی برسید. فاست‌ها انواع زیادی دارند و شما از روش‌های مختلفی می‌توانید به درآمد برسید.

برای مثال بیت کوین فاست‌هایی وجود دارند که بر اساس میزان بازدید شما در زمان‌های خاصی، مقدار بسیار کمی از ارز موردنظر به عنوان پاداش به شما می‌دهند. برای آشنایی بیشتر با فاست (Fauset) و دریافت ارز دیجیتال رایگان را دنبال کنید.
فاست‌ها زیرمجموعه‌ای از سایت‌های “PTC” هستند. سایت‌های PTC همان پرداخت به‌ازای کلیک می‌باشند.

2- افزایش بیت کوین با هایپ

افزایش بیت کوین با روش هایپ، یکی از ریسک‌پذیرترین روش‌های کسب درآمد بیت کوین و ارزهای دیجیتال است. هایپ مانند سرمایه‌گذاری است که سایت‌هایی به شما پیشنهاد می‌دهند تا مقداری بیت کوین به آنها بدهید و در ازای این کار، سود سیار زیادی به شما پرداخت می‌کنند.
کلاهبرداری در این روش مرسوم است. ممکن برای ظاهرسازی مبالغی را پرداخت کنند که این مبالغ هم درواقع به حساب افرادی که آشنای خودشان هستند ارسال می‌شود؛ بنابراین از معتبر بودن و سابقه کاری سایت موردنظر اطمینان حاصل کنید تا هرگز متضرر نشوید.

3- ایجاد یک فاست

زمانی که کاربر یکی از سایت‌های فاست باشید درآمد کمی خواهید داشت، درصورتی که اگر خودتان یک سایت فاست داشته باشید، درآمد فوق‌العاده‌ای خواهید داشت. اگر مالک یک سایت فاست باشید می‌توانید از روش‌های مختلفی اقدام به درآمدزایی کنید.

اگر به فکر درآمدزایی از سایت فاست هستید، این کار تلاش زیادی را طلب می‌کند که باید با صبر آمیخته شود. باید جای خود را در بین کاربران پیدا کنید. توجه کنید که باید اعتماد کاربران را به نسبت به خود بالا ببرید.

4- وبلاگ‌نویسی در حوزه ارزهای دیجیتال و بیت کوین

اگر با تولید محتوای متنی آشنایی دارید، می‌توانید در زمینه بیت کوین و ارزهای دیجیتال فعالیت داشته باشید. با بالابردن اطلاعات خود در زمینه کریپتوکارنسی می‌توانید درآمد نسبتاً خوبی در این حوزه کسب کنید. کسب درآمد از این روش ریسک و خطر بسیار کمی دارد و با خیال راحت می‌توانید در آن فعالیت داشته باشید.
اگر در حوزه نویسندگی فعالیت دارید، با ارزهای دیجیتال نیز آشنا شوید؛ زیرا مقالات نوشته شده جزو حوزه‌های تخصصی محسوب شده و درآمد خوبی خواهد داشت.
سعی کنید بعد از فراگیری این علم دیجیتالی در خبرگزاری‌ها و سایت‌هایی در زمینه ارزهای دیجیتال عضو شوید تا بتوانید در ازای گرفتن هزینه‌ای مناسب، مقالات جامعی بنویسید. اگر در حیطه کاری خود بی‌همتا باشید، طولی نمی‌شد که در بهترین سایت‌های خبری مشغول به کار می‌شوید.
سعی کنید قبل از استخدام شدن، نمونه کارهایی برای ارائه داشته باشید.

5- وام‌دهی بیت کوین (BTC)

روش پنجم یکی از روش‌های محبوب کسب در آمد بیت کوین است که امروزه با استقبال زیادی روبرو شده است. سایت‌هایی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند که وام گیرنده‌هایی را به کوین‌ها نیاز دارند را به افرادی به‌عنوان قرض می‌دهند که نرخ سود مشخصی در آن تعیین می‌شود.
بخشی از ماجرا که ممکن است خطرناک باشد، وام‌هایی با بهره‌های بسیار بالا همراه است که در یک نگاه سرمایه‌گذاری خوبی به چشم می‌خورند. البته سودی که از طریق وام‌دهی بیت کوین نصیبتان خواهد شد بالا است اما در صورتی که کلاهبرداری نباشد.
به دنبال این وام‌ها تضمین و وثیقه‌ای در قرارداد وجود ندارد که مشخص کند گیرنده وام بازپرداخت وام را انجام می‌دهد؛ بنابراین شخصی که وام را دریافت کرده است قرارداد را به هم می‌زند و شخصی که بیت کوین خود را در اختیار آن قرار داده است، سرمایه خود را از دست داده است.
توجه کنید که این روش درآمدزایی با ریسک بالایی همراه بوده و طبق بررسی‌های انجام شده اکثر افراد شیوه بالا را برای کلاهبرداری انتخاب کرده‌اند.

6- فروش کالا و ارائه خدمات مربوط

اگر می‌توانید در ازای فروش محصولات و خدمات مربوط به آن مشغول به فعالیت شوید، تاپیک خدمات در انجمن بیت کوین تاک، موارد زیادی از انواع خدمات را در برابر بیت کوین به شما پیشنهاد می‌کند که برخی از این موارد شامل فعالیت‌های زیر می‌شوند:
• ایجاد وب‌سایت در حیطه مربوطه
• بازاریابی محصولات به‌صورت آنلاین
• تضمین تراکنش‌های بیت کوین

7- ساخت گروه‌های امضاء در انجمن بیت کوین تاک

این مورد قابل‌ذکر است که کسب درآمد ارز بیت کوین و ارزهای دیجیتال در این روش، کمتر از کسب درآمد از طریق سایت‌های فاست می‌باشد. برای ساخت یک کمپین یا گروه در انجمن بیت کوین تاک که آدرس اینترنتی آن در این قسمت قرار داده شده است (bitcointalk.org)، تلاش کمتری لازم است که در عوض پول کمتری نصیبتان خواهد شد.
خطرپذیری روش هفتم از سایر روش‌ها کمتر است؛ پس دلهره‌ای برای ریسک آن نداشته باشید.
روش کار در این کمپین‌ها چگونه است؟ در پاسخ باید گفت که شما می‌توانید در این انجمن با کمک امضای خود برای تبلیغات یک محصول بهره ببرید و یا مبلغی در ازای هر پستی که در انجمن قرار داده می‌شود، دریافت کنید. بزرگ‌ترین کمپین امضا در انجمن بیت کوین تشکیل شده است که در اوایل سال 2014 افتتاح شده است.

برای عضویت کامل در این انجمن‌ها دقیقاً باید چه کاری انجام داد؟ باید حداقل 120 پست در انجمن بارگذاری کرده باشید و علاوه بر این مورد عواملی از جمله محدودیت کاراکتر و… وجود دارد که باید آنها را رعایت کرده تا عضویت کامل خود را ثبت کنید
اگر در مورد درآمد آن سؤالی دارید باید بگویم در یک ساعت 5 دلار بر اساس سطح عضویت خود دریافت می‌کنید که البته تنها به سطح شما بستگی ندارد بلکه به تعداد پست‌هایی که نوشته‌اید نیز ارتباط دارد. مبلغ قابل‌توجهی است که بر اساس تجربه فردی افراد در انجمن به دست می‌آید.
البته ساعت و مبلغی که گفته شد، زمان‌بر بوده و اگر قصد رسیدن به سطح‌های بالا داشته باشید، باید زمان زیادی صرف آن کنید که در انتها مسیر می‌توانید در قبال زمان و زحمتی که کشیده‌اید، کسب درآمد کنید.

8- تریدر (معامله‌کننده)

تریدر به فردی گفته می‌شود که در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت داشته و از تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال برای رصد کریپتوها استفاده می‌کند و بر اساس نتایج به دست آمده تصمیم به خرید یا فروش ارز موردنظر می‌کند. فراگیری این دو دانش برای درآمدهای بالایی که در آینده کسب می‌کنید امری واجب است.
در ابتدای یادگیری زمان نسبتاً زیادی از شما می‌گیرد اما با تلاش و پشتکار زیاد می‌توانید کسب درآمد زیادی از این روش داشته باشید. به‌عنوان نمونه تریدر قیمت بیت کوین را در نظر گرفته و بر اساس دانشی که دارد عمل می‌کند و ممکن است حتی اقدامی نکن و سرمایه خود را ذخیره کند.

9- ترویج و تبلیغ لینک‌های بازاریابی

تلاش زیاد حرف اول را در کسب درآمد از ترویج و تبلیغ لینک‌های بازاریابی می‌زند. خطرپذیری و ریسک در این روش نسبتاً به روش‌های قبلی کمتر است و نگرانی شما را از این بابت رفع می‌کند. کسب درآمد بیت کوین و ارزهای دیجیتال در این روش با تلاش شما رابطه مستقیم دارد به طوری که هرچه میزان تلاش شما زیاد باشد، درآمدی که کسب می‌کنید نیز به طبع بالا خواهد بود.
روش کار به چه شکل است؟ طریقه کار به این صورت است که شما تبلیغات کسب‌وکارهای مختلف را می‌کنید البته رایگان! اما در ازای خرید یا ثبت نامی که از طرف شما انجام گیرد، می‌توانید از شرکت موردنظر حق کمیسیون دریافت کنید. اغلب صرافی‌ها، برنامه‌های بازاریابی مخصوص به خود دارند که می‌توانید در آنها ثبت‌نام کنید و مشغول به کارشوید.
برای تبلیغات، لینک بازاریابی در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌توانید به روش‌های مختلفی از آن استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توانید لینک خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته و از این طریق مخاطبان خود را جذب کنید.

10- گرفتن فورک‌های بیت کوین و ایردراپ‌ها

فورک‌ها
فورک‌ها زیرمجموعه‌ای از بیت کوین هستند که در سال 2017 و ماه آگوست وارد بازار شدند. در آن تاریخ به کاربران اعلام شد که هر فرد قبل از تاریخ گفته شده بیت کوین داشته باشد، قادر است فورک هم داشته باشد. فورک‌های معروف عبارت‌اند از:
• بیت کوین گلد
• بیت کوین کش
• بیت کوین دایموند
کسب در آمد در این روش مانند بیت کوین و ارزهای دیجیتال می‌باشد. توجه داشته باشید که هیچ‌وقت حرف شرکت‌هایی که در ازای دریافت کمیسیون برای فورک، پیشنهاد گرفتن بیت کوین می‌دهند، کلاهبرداری بوده و فریب آنها را نخورید. اگر از ارزهای دیجیتال و بیت کوین سررشته‌ای ندارید، وارد فورک نیز نشوید.
ایردراپ

شرکت‌هایی که در آغاز کار خود هستند، سعی می‌کنند مقداری ارز به شرکت کنندگان بدهند تا آنها را به دوستان خود معرفی کنند. ایردراپ نیز فرایندی است که شما بر اساس کارهایی که توسط شرکت موردنظر مشخص شده است، مقداری ارز به عنوان پاداش دریافت می‌کنید که معمولاً برای شرکت در آنها باید شبکه‌های اجتماعی آنها را دنبال کنید یا آنها را به دوستان خود معرفی کنید و …
برای دریافت اطلاعات بیشتر مقاله ایردراپ چیست را مطالعه کنید تا درک بهترین از ایردراپ‌ها داشته باشید.

11- استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال

افراد زیادی در سرتاسر دنیا هستند که به دنبال استخراج ارزهای دیجیتال و بیت کوین هستند که بیشترین استخراج‌کننده‌های بیت کوین مربوط به کاربران چینی می‌باشد. روش‌های مختلفی برای استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال وجود دارد که می‌توانید مقاله آموزش کامل اتریوم را به همراه نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین بخوانید.
روشی که توسط دستگاه‌های سخت‌افزاری اجرا می‌شود بسیار پرهزینه بوده و برق زیادی مصرف می‌کنند که باید قبل از استخراج بیت کوین و ارزهای دیجیتال، در ابتدا تحقیق و بررسی کنید که آیا سودی نصیبتان خواهد شد یا خیر؟
با استفاده از نرم‌افزارها اپلیکیشن‌هایی نیز می‌توان بیت کوین و ارزهای دیجیتال را ماین کرد که این روش زیاد پیشنهاد نمی‌شود و فایده چندانی نخواهد داشت. روشی دیگر که استخراج کریپتو ها را برای شما فراهم می‌کند استخراج ابری است که شما به یک ماینر (فرد استخراج‌کننده) مقداری پول پرداخت می‌کنید تا دستگاه آنها کوینی را که استخراج کرد به شما بدهد. بیشتر این افراد کلاهبردار بوده و شما متضرر خواهید بود.